Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szoktad szolitani a...

Hogyan szoktad szolitani a babádat/gyerekedet, a nevén vagy máshogy?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
A nevén is, meg kistündérkémnek, és vackorkörtémnek :)
2011. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy becézgetni csak itthon szoktam, máshol mindig a nevén szólítom. (1. voltam).
2011. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Vagy a nevén, vagy Kicsi, kis dagi, pufi, nyuszifül, ilyesmik :)
2011. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Vegyesen, de olyan beceneveim vannak, hogy le se merem írni...:) Nem is hangoztatom, csak itthon:) De hallja a hangomból, hogy szeretetből mondom neki:) Na jó pl. "jonnifilpo" , meg "kisbenőkém" :)
2011. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A nevén, illetve az egy szál becenevén vegyesen. Aranyosak a különböző beceszók, nem is tudom, miért nem használunk ilyeneket. Valahogy kimaradt.
2011. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Mi a nevén, ha közösségben vagyunk. De néha a boltban elfeledkezem magamról és akkor jön a becézgetés bubukám, mancsókám (a manóból lett). Itthon is becézgetés, Virág a neve, Viresz, Bolyhos nyuszitappancs-ez fürcsi után. :-)
2011. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia.Altalaban a neven,itthon: mazsola,hercegno,cukorborso,tunderke,husika,edesem,pufinyuszi,stb.
2011. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiamat Máténak, vagy tökinek, Lányomat Brigittának, Bittának, vagy bohóckodásból csirkének.
2011. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Emese, őt Kukacnak szólítom időnként, de csak itthon, máshol nem (még akkor ragadt rá, amikor hálózsákban négykézlábazott)

és Csilla, hát őt így szólítom, hogy Csilla :) néha Csilli, de nem jellemző

2011. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

A fiamat közösségben a nevén szólítom vagy ha nem olyan kötött közösség hanem barátok vagy ovistársak között vagyunk akkor kiegészítem a kedvenc beceneveivel amik a Malac, Nyúl Egér (egyikre sem hasonlít csak valahogy ezek jöttek a szánkra :)))

A lányomat a valódi nevéből kreált változatokon szólítom, de idegen helyen mostanában már mindig az egész nevén szólok neki, mert nagyon tetszik:))) Kicsit fura hogy úgy szólok neki de nem érdekel:) Izabell amúgy:)


A legkisebbem még pár hós, na őt meg a valódi nevén nem is tudom szólítani valahogy nem jön a számra meg olyan komoly név, becézni se igazán lehet szóval egyenlőre nem szólítjuk azon a néven. Olyannyira nem hogy a lányom valamelyik nap nem is tudta megmondani egy kérdező ismerősnek hogy a picinek mi a neve.....

2011. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!