Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Müller-ben nem jársz véletlenül?

Müller-ben nem jársz véletlenül?

Figyelt kérdés
Textilpelenkák árát szeretném megtudni. Nagy szívességet tenne, aki megírná.
2012. ápr. 20. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én ritkán szoktam menni, ráér?

Amúgy felhívni nem tudod őket???

2012. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

pár hétig ráér, ha nem felejtesz el visszanézni ide :)


ez nem is jutott eszembe, de igazad van

2012. ápr. 20. 14:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Okés, sztem max 2 héten belül megyek, és akkor megnézem.
2012. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én is megyek valamikor, de nem 100%. Ha jársz arra, akkor köszönöm, ha megírod. (vagy esetleg ha valaki előbb...)
2012. ápr. 23. 12:28
 5/14 A kérdező kommentje:
Még nem voltam, úgyhogy ha lenne valaki aki a környékén lakik és még megy is oda, akkor nagyon örülnék ha megírná. :)
2012. máj. 2. 10:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Müllerbe nem megyek,de most az Intersparban 3.-tól 5db-os 2000Ft lesz.
2012. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szia, az igérgetős vagyok. :-)

Sajnos még én sem voltam, de eszembe van ám...bocsi

2012. máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy visszanéztél :)


Nekem meg annyira kiesik, még mindig nem jártam arra. Bár úgyis kénytelen leszek elmenni, mert én pelenkázáshoz keresem, fontos, hogy lássam is, hogy milyen minőségűek.


(közben a spar-osat megnéztem, de csomagoláson keresztül nem tudom megítélni, hogy milyen, ráadásul alig van ráírva valami, amiből kideríthetném, hogy milyen vastag. )

2012. máj. 7. 13:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia, ma kiderítem Neked ezt a dolgot:-), mert ha nem kezd hó esni, akkor megyünk csvarogni a lányommal a Köki-terminálba, és ott van Müller.

Amúgy vki mondta nekem, hogy nagyon drága a Müllerben a pelus, de hát ez relatív ugye, mert ha jó minőséget akar az ember, akkor azért rá kell szánni kicsit többet az biztos.


Ami tutira tudom, hogy szuper, az az Ikeás pelenka, erős, formatartó, viszont csomiban van 3 db, és abból 2 elég erősen mintás...:-(, asszem 1ezer ft a 3 db.


Este írok, meg ne szülj addig nekem..:-DD szia

2012. máj. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

de jó:)) Már egy éves múlt a kisfiam, csak szeretnék neki új pelusokat venni. Úgyhogy a szülés miatt ne aggódj :) Nagy részét amit használunk már én is használtan vettem, megérdemli, hogy most fokozatos cserével kapjon szép új fehér pelusokat.


(Persze nyilván, csak ha sikerül valami jó fajtát találni. ) Egy márkanevet, ha mondasz nekem, az jó és akkor talán neten utána tudok nézni, annak ami fontos lehet.

2012. máj. 8. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!