Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adott egy párkapcsolat, a nő...

Adott egy párkapcsolat, a nő véletlenül teherbe esik. Nem igazán akarja a gyereket, nincs erre felkészülve, de a férfi azt mondja, hogy ha el meri vetetni, akkor vége a kapcsolatnak. Ki hogyan döntene a nő helyében?

Figyelt kérdés
A férfinak joga van ezt mondani,vagy ez normális?30-on felül van mindkét fél.
2012. ápr. 17. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
a nő kizárólagos joga a választás,ám elég liba ha nem tartja meg
2012. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha már felmerül a kérdés, hogy dönteni kell, akkor ez a kapcsolat valószínűleg nem elég erős. A férfi akarja a gyereket, a nő nem. El kell vetetni, és a kapcsolatot meg kell szüntetni.
2012. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

ha 30 felett nincs felkészülve akkor feleslegesen rabolja a férfi idejét,aki gyereket akar


20 éves lenne,azt mondom oké...de 30 felett?

2012. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Elvetetném.
2012. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
A férfi vegye szépen feleségül a nőt, és minden meg van oldva.
2012. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Mi lesz azzal a szegény gyerekkel ha apuka be sokkal az üvöltő csecsemőtől és lelép (gyakori eset) az anya nem is akarta biztos hogy majd szeretetben fogja nevelni

vagy csak kolonc lesz a nyakán (sajna nem példátlan)

Ha apa nem lép le csak hozzá se ér a gyerekhez mert azért akarta hogy a nő ne hagya el (gyakori)

ki fogja szeretni azt a gyereket ki fog vele bajlódni, ki nevelni

Kényszerből szülni nem szabad.

2012. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

A nő sosem akart gyereket, vagy még nem szeretett volna, mert vagy nem állnak úgy, vagy nem érzi magát késznek, esetleg mert a kapcsolatuk nincs még azon a szinten?

Egyébként akárhogy is, a férfitől nem szép dolog a zsarolás. Ezt közösen kellene átbeszélni, észérvekkel talán tudna hatni a párjára, de az ilyen fenyegetés...

Hát én már csak azért sem tartanám meg, mert olyan férfinek nem akarok szülni, aki így akar rávenni dolgokra.

2012. ápr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hát, itt megértem mindkét felet... ez tipikusan az a probléma, amit előre meg kellett volna beszélni, hogy mi lesz, ha becsúszik a terhesség :( nem tudom, hogy döntenék, ha nagyon nem érzem késznek magam rá, akkor elvetetném akkor is, ha elhagynak miatta. de ha meg tud győzni a férfi, akkor hagynám, hogy meggyőzzön.

és tökmindegy, hogy 30-on felül, van, aki 38 évesen lett saját bevallása szerint is érett a gyerekre, és most 3 gyerekes boldog anyuka, de ha korábban csúszik be, akkor lehet, hogy pocsék anya lett volna.

2012. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Én megszülném, aztán szakítanék. Ha annyira akar egy gyereket, nevelje fel egyedül.
2012. ápr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Én elvetetném, aztán elhagynám. Nyilvánvaló, hogy a nő nincs felkészülve az anyaságra, mire meg fel lenne, butaság lenne szülni. Szegény férfinek még lenne később lehetősége egy fiatalabb csajjal.
2012. ápr. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!