Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen nálatok a...

Anyukák, milyen nálatok a viszony a két nagymama között?

Figyelt kérdés
Nálunk elég rossz a helyzet,anyósom ki nem állhatja édesanyámat.Pedig nincs oka rá.Azóta tart mióta megszületett kisfiam

2012. ápr. 23. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért van, mert féltékeny. Ő akar az unokával lenni többet.


Nálunk nincs semmi extra. Max 3-4 alkalommal találkoznak évente, akkor elég jól elvannak egymással.

2012. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi gond... Szeretik és tisztelik egymást. Próbálj beszélni a férjeddel erről, ő lehet, hogy tudna hatni az édesanyjára.
2012. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a kérdést én is feltehettem volna:-)

Nálunk állandóan rivalizálnak,mindig megy a beszólogatás akár Anyumtól,akár Anyóstól,hogy: "Jajj milyen kevés időt töltötök nálunk,bezzeg a másik helyen"-már elég unalmasak számomra..Közöltük velük,hogy ez van,ennyi időt tudunk itt lenni és kész.Tudni kell róluk,hogy Ők az örök elégedetlen kategóriába tartoznak,ha a csillagokat lehoznánk az égről,az sem lenne elég jó..

2012. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát...olyan semmilyen. Évente 2-3x találkoznak, azt meg kibírják :)
2012. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ő se tud hatni rá.Iszonyú makacs.Nem hallgat meg senkit.Már beszéltem anyummal erről,hogy próbáljon meg kedveskedni neki(okos enged szamár szenved címszóval)de az se hatja meg.Olyan rossz így,mert mindketten a közelünkben laknak és állandóan azon agyalok,hogy HOGY NE találkozzanak.
2012. ápr. 23. 21:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha meg véletlenül találkoznak,totál feszült a légkör.Anyum próbál vele beszélgetni,ő meg úgy csinál mintha nem is hallaná.Iszonyú idegesitő.Már egyszer ez miatt összevesztem vele..de semmi hatása
2012. ápr. 23. 21:47
 7/9 porcukormókus ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon jó! Anyósom velünk lakik csak külön lakrészben az emeleten.

Ha anyukám jön hozzánk pár napra, van, hogy nem is nálunk, hanem anyósomnál alszik az emeleten. Késő estig képesek beszélgetni, korán reggel meg halljuk a férjemmel, ahogyan rötyögnek mindig valamin. Gondolom alig várják, hogy lejöjjenek hozzánk hogy végre rárepülhessenek az unokájukra.. :)

Együtt karácsonyozunk, hívogatják egymást, nagyon rendben vannak! :)

2012. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

off:Percukormókus ez igy nagyon szép!Van amikor az emberek

egymásra,barátokra találnak a gyrekeik által!:)


Az én anyósom már meghalt,de anyummal olyan is-is kapcsolatuk volt!Anyám elég rossz természetű...

2012. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretik, de elviselik egymást miattunk és az unoka miatt. (Ráadásul az én tesóm és a férjem tesóját vette feleségül, szóval duplán is nászasszonyok).

Közöttük még az elején megromlott a viszony, elég szerencsétlenül volt a lánykérés, aztán átvágták anyuékat a lagzikor, de ezt is elnézték nekik miattunk, aztán igazából akkor vesztek össze, mikor mi önálló életet kezdtünk, és anyósomnak nagyon nem tetszett, hogy messze költözünk tőlük, anyu meg beszólt neki (ha felidegesítik, nagyon durva tud lenni), hogy szálljon már le rólunk, a mi életünk, nekünk kell dönteni (Pedig tőle is messze vagyunk, ő is szomorú miatta.)Nem beszéltek vagy 4 évig egymással.

2012. ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!