Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Engednéd?

Mit szóltok ehhez? Engednéd?


2012. ápr. 23. 22:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
16%
Soha nem engedném meg ezt. mennyi az esély rá, h nem harapja át a torkát az a dög? Még nézni is rossz...
2012. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
egy jól nevelt kutya nem bántja a gyerekeket, persze akkor ha ismeri és van vele törődve. amikor egy éhes, esetleg bántalmazott kutya megöli a babakocsiba kitett gyereket cigányéknál az nem a kutya hibája.
2012. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
A kutya nagyon értelmes-tudja hogy nem szabad bántani a gyereket,csak gyengéden ér hozzá.
2012. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Nem, semmiképpen. Akár csak szeretetből is kárt tehet benne, hisz karmai vannak, fogai. Tényleg rettenetes volt nézni, ahogy paskolja a lábával, "harapdálja".

Én elhiszem, hogy jól nevelt kutya, meg hasonlók, de azért vannak határok. Ez nem fér bele!

2012. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Én imádom a kutyákat, de valószínűleg ezt így nem hagynám. Az ilyesmihez rettenetesen nagy bizalom kell a kutya irányába.
2012. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem engedném. Nekünk is van kutyánk, 1 éves múlt a lányom, most kezdik jobban megismerni egymást, de sokszor még rá kell szólnom a kutyára. Ilyen pici babát biztos nem tennék le játszani egy ekkora kutyának.
2012. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Felügyelettel,és vigyázva a túlzások elkerülésére igen.
2012. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

imádom az állatokat, van kutyánk, és jót mosolyogtam ezen, de parás is vagyok ha a gyerekről van szó, szóval azt hiszem ezt már nem engedném, mert az kicsit félelmetes volt mikor bekapta a pici lábait,

de biztos hogy egyáltalán nem okozott fájdalmat a babának, mert az nagyon élvezte a játékot :)

2012. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Hát én azt sem engedém a kutyának,hogy engem így nyalogasson,meg lihegjen az arcomba 2 cm-ről,pedig szeretem az állatokat.Az egyik,hogy tényleg soha nem lehet tudni,hogy mi fordul meg az állat fejében,a másik meg az,hogy akármennyire is tisztán van tartva,ez mégis csak egy kutya,ami pl a saját nemi szervét és fenekét szokta nyalogatni,na ezek után én biztos nem hagynám,hogy a babám arcába másszon!
2012. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Imádom a kutyákat, de ezt azért nem engedném. Nem csak arról van szó, hogy bánthatja, nyilván mindenki ismeri a saját kutyáját, de szeretetből is lehet baleset. Ahogy már más is írta, megkarmolhatja véletlenül, ilyesmi.
2012. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!