Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy a CS...

Mit szóltok hozzá, hogy a CS ezentúl Erzsébet-kártyában kerül kifizetésre?

Figyelt kérdés

Én speciel egyedül álló anya vagyok, és a gázszámlát fizettem belőle....eddig

mélységesen fel vagyok háborodva!


2012. ápr. 4. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én sem örülök neki egy cseppet sem, mert azt nem igen fogadják le a rossmann-ban, pl. pelenka vásárlásra...

De ez már tuti, hogy így lesz?

2012. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ez még nem biztos!

[link]

2012. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Még nem tuti, és remélem el is felejtik, rövid úton...


Nem tudom, ki találta ki ezt már megint, de jó sokáig forgolódhatott álmatlanul...

2012. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a tanuló bérletet is abból veszem. Sőt, év közben is kell új füzet az iskolába, technikán kifogy a ragasztó, zsírkréta, azt is meg kell venni. Mellesleg az a véleményem,hogy amiért behoznák (hogy ne cigire, piára menjen) nem szűnne meg. Hiszen ezt is el lehetne adni (mint az üdülési csekket) a névérték 60-70%-áért és máris lehet kocsmázni és a nyerőgépbe dobálni. Legfeljebb nem hagynak a gyereknek kajára, még annyit sem. Ez csak az uzsorásoknak lenne megint egy jó kis üzletág.
2012. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

Tuti!


A tesco már beharangozta,hogy áprl 15-el lehet utalvánnyal fizetni.Érdekes egybeesés lenne ha ennek ellenére mégsem szavaznák meg.

2012. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
tavaly már megpróbált hozzányúlni a CSP-hez, nem sikerült. csak addig mesterkedik a drága Orbán kormány ameddig sikerül. forrongok a dühtől. én egyedül élek a picimmel, albérletben, hát kössz, még azt a kicsit is elveszik, ami jár. értem én, hogy kaja, de teszem azt, aki ebből vett mondjuk tápszert, vagy gyógyszert, vagy a rezsire, vagy hitelre volt kalkulálva az az összeg??
2012. ápr. 4. 21:28
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Kaját mindenkinek kell venni tehát ebből kell venni a kaját a többit meg abból amiből eddig a kaját vettétek.örüljetek hogy egyáltalán kapjátok. Mi most januártól nem kapunk semmit.se kajajeg semmi
2012. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem örülök, mert az utalvány adóköteles, ami azt jelenti, hogy lehet, kevesebbet adnak.A másik pedig, hogy anyu könyvelő.Azt hallotta, előfordulhat, hogy rászorultsági alapon fogják csak osztogatni.
2012. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

ez komoly????

leszakad az arcom, komolyan mondom, remélem ezt nem merik azért már!!!!!!!!!!!!!!!!!

és igen adóköteles, és javítsatok, ha nem, de ez a kártya nem csak 5000 Ft-os címletekben van?

2012. ápr. 4. 21:44
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Miért 7-es megszűnt a munkahelyed? A férjemnek csökkentették ugyan az étkezési jegyet, de nem vették el. A fizetését nem. A családi pótlék meg jár, ha van gyereked és jár iskolába. Viszont én sok mindent veszek a családiból. Nem csak kajára megy azaz összeg. Ha van, lenne gyereked, talán tudnád, hogy ruha is kell neki, bérlet, ő is fürdik, az ő ebédje is megfő valahogyan. Ez nem ennyire egyszerű, ahogyan te gondolod. Be kell fizetni az óvodai étkezést ja és a ruháját is ki kellene mosni neki. Mert egy gyerekre több a mosnivaló, mint két felnőttre. Nálunk egy helyen fogadják el ezt az utalványt ez egy coop üzlet. Nagyon drága, szegényes a választék a hús gyakran büdös. Így csak ritkán vásárolok ott.
2012. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!