Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is érezte magát már így?...

Más is érezte magát már így? Úgy érzem túl sok rajtam a nyomás :S

Figyelt kérdés

Két kicsivel vagyok itthol (10 hós és 2 éves)...Egész nap szinte meg sem állok,csinálom amit kell. Főzés, mosás, takarítás, játszóterezés...stb stb...

Mostanában kezdtem azt érezni hogy feszengek, nyugtalan vagyok ...

Úgy érzem mindkét gyerek életveszélyes korszakában van...semmi félelem érzet és állandóan csépeli a nagy a kicsit, én meg próbálok rendet teremteni.....Úgy érzem nem tudok lassan kétfelé szakadni...

A nagy meg tojik a fejemre, állandóan hülyeséget csinál...hiába fegyelmezem,az sem érdekli....

Netezni sem szoktam mert időm sincs rá, csak már nagyon kivoltam ezért írtam, bár ez alatt az idő alatt is sikerült a nagynak a kicsit szájba verni:S

Komolyan úgy érzem nem bírom lassan ezt az egészet.....

Úgy érzem segítség kellene mert megfolyt ez az egész helyzet.....

Apa estig dolgozik, a nagyszülők meg 200 km-re.....Barátok sincsennek még mert most költöztünk új helyre.....Úgy érzem tök egyedül vagyok és magával ránt a mókuskerék :S


2012. ápr. 24. 17:08
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és már lassan sírőgörcsöm van attól ha meghallom hogy vamelyik ordít, hisztizik....Normális érzések ezek?
2012. ápr. 24. 17:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsi korkülönbséggel tényleg nagyon nehéz lehet neked!

Mindenképpen kérj segitséget, mert eljutottál az energiáid végére. Esetleg a nagyszülők eljöhetnének hozzátok 1-2 hétre, besegiteni, ha ez megoldható.

Hosszú távon pedig próbáld kicsit lazábbra venni. Nem vagy háztartási robotgép, nem kell 0-24-ben teljesitened. Nagyon remélem, hogy ez csak a Te maximalizmusod, és nem a férjed ősfeudális elvárása!

Minden napra iktass be magadnak is pihenést, szórakozást!

Én pl. bevallom, hogy alvásidőben én is pihentem. Olvastam, tévéztem, stb. És a kora reggelek voltak még az én kis "személyes" időszakaim, eleve korán kelő tipus vagyok, igy reggelenként, amig még mindenki aludt rajtam kivül, szép nyugodtan megreggeliztem, megkávéztam, és közben vagy neteztem, vagy megnéztem egy-egy sorozat epizódot. Lehet, hogy valakinek ez hülyeség, de engem feltöltött.

Ne legyen bűntudatod, ezen szinte mindenki átesik, hidd el. Még a szuperanyuk is, csak ők mélyen hallgatnak erről.

2012. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát a szuperanyaságtól iszonyat messz vagyok....


A férjem nem vár el semmi különöset, igazából én szeretem ha rend van, tisztaság....

Nagyszülök még dolgoznak....eljönni így nem igazán tudnak...néha mi megyünk haza....

A kicsi ma 3/4-ed 6 kor kelt, mint mindíg...anagy meg délután már nem alszik el, uh 3/4 6 tól ameddig el nem alszanak állandószolgálatba vagyok...

Ha aludna a nagy is akkor az bmi jó lenne :S

Egyszerűen abban reménykedem hogy a jó idő majd feltölt energiával:S

2012. ápr. 24. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld kicsit lazábbra venni a házimunkát.

Alakits a napirenden, ha délelőtt alszanak, akkor legyen neked is akkor a pihi.


Hétvégén meg a férjed vegye át a gyerek műszakot. És segithet ő is a házimunkában! (És ilyenkor szokott jönni a kifogás, hogy hát apa is fáradt, egész héten dolgozik, pénzt keres, pihennie kell hétvégén... Hát basszus, az anyának is kell pihennie néha!!!)

2012. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Belefáradtál ennyi,hogy minden rád szakad!

Magne B6 Extrát szedjél napi 1 szemet.Részben nekem is segít.

És van a Neuroptim is,de az 4500 ft körül mozog.

Én már 15 éve gyesen vagyok 4 gyerekkel.Képzelj el engem.Ki is vagyok totál.

Már keresem a 4 órás állásokat,de sajnos sehol semmi,főleg,hogy 15 év kimaradt nem kapkodnak utánnam.


Kitartás!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pici korkülönbséggel van 3 gyerekem, és nagyon hasonló gondjaim voltak... Ki kell pihenned magad, hidd el, csupán ennyi a titok nyitja. Este próbáld meg a lehető legkorábban ágyba dugni őket, és egy gyors zuhany után feküdj le te is. Ha 5 nap egymás után meg tudod ezt csinálni, el sem hiszed, mekkora lesz a változás....
2012. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


Megpróbálok tényleg mínél korábban ágyba bújni este és a magneb6-ot is ki fogom próbálni!!!


Nektek is kitartást ! :)

2012. ápr. 25. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!