Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok nekem jó hordozókendő...

Tudtok nekem jó hordozókendő márkát írni? Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Azét kérdezem, mert tesómat kértem, hogy küldjön, ő külföldön él, ott sokkal olcsóbb.Mondta, hogy nézzek ki egy márkát,azt megkeresi, megveszi.

De nem tudom, hogy ebből van-e márka egyáltalán....

A lényeg, hogy újszülött kortól tudjam használni egészen sokáig.Decemberi lesz a babám, így gonolom míg be nem áll a nagy meleg addig ki tudom majd használni.



2012. ápr. 27. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A következők nagyon jók, bár nagyon drágák: Didymos, Hoppediz, Lana
2012. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. ápr. 27. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló jókat írt, kiegészíteném:).

Első kendőnek hosszában csíkos(segít a sávonkénti meghúzásban), pamut kendőt keress. Nyugodtan, sőt azt ajánlom, hogy használt, jól "betört" kendőt vegyél, könnyebb vele bánni. Nem kell külföldről sem hozni, itthon pl. a mamami.hu- n a piactéren találsz a fenti tulajdonságokkal bíró kendőt venni, és segítenek is ott Neked választani:).

2012. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A "nagyon drága" megjegyzéshez:) : a fent említett márkákból használtan már 10 000 forint körül találsz és ezek kitartanak újszülött kortól tipegő korig, elég egyszer megvásárolni. És biztos lehetsz benne, hogy ezek nem nyúlnak meg, nem törnek, könnyű őket kezelni.
2012. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!viszont tesóm szinte akármilyet be tud szerezni,azt mondta 3000 körül...

de köszi a "csíkos" tippet,erre nem gondoltam:)

2012. ápr. 28. 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A fenti márkák, ha nem használtan veszed, akkor 30 000 Ft körül vannak. Egy Nandut 6-7000 ezerért kapsz újan. Erre írtam, hogy elég drágák. Persze egy babakocsi ennél jóval többe kerül...
2012. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Liliputit imádom, de olyat nem kapsz külföldön. Viszont nézd meg a neten, és hasonlót tudsz keresni. Olyan gyönyörűek!!!!!!
2012. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom, már vettetek kendőt.

Még a Lana kendőt is tudom ajánlani, a www.ebay.de oldalon már 2 3 euro-ért lehet vásárolni, ráadásul biopamut.

2012. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!