Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minimonkey hordozókendő...

Minimonkey hordozókendő vélemény nem fullad bele a baba?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 7. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó áron van, vsz nem kapkodnak érte.


Amúgy nekem nagyon tetszik, nagyon vagány! Vettem is a Brendonban egyet (tényleg annyiba kerül, ahogy az eladó írja), viszont én utáltam amikor kipróbáltam. Én is eladtam.


Ennyiért megéri kipróbálni, hátha neked bejön. Bár nem tudom mekkora babád van, újszülöttel, néhány hónapossal utálni fogod (és igen, belefulladtak már sajnos kisbabák), szóval ha nem sikerült volna eladnom, és 1-2 éves korában még itt porosodott volna a lakásban, újra elővenném. De csak nagyobb gyereknél, aki már ül!!

2012. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

egyik kendőről sincs jo véleményem de tapasztalatom sem.

nem normális szerintem aki ezt kitalálta.

2012. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Én próbáltam a minimonkey-t, babaerszény

a rugalmas kendőt

a szövöttet

a mei-tai -t

a csatos hordozót (SSC)


Na, emi ebből bejött és biztonságban éreztem benne a babámat és nekem is kényelmes volt és egyszerű:

a rugalmas kendő

mei-tai


:)

2012. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vigyázz azzal a hordozási móddal, ahogy a narancssárga kendőben van a baba (felülről a 3-ik kép), mert azzal a móddal már sok baba megfulladt! Úgy nem szabad hordozni!

2012. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom az ilyen hordozókat. Egyrészt mert volt már rá példa (bár egy másik márkájú hordozóban), hogy fekve hordozásnál megfulladt a baba.

Ráadásul mivel félvállas hordozó, ezért baromi kényelmetlen 10-15 percnél tovább. Ez arra jó, hogyha csak leakarsz szaladni a postáért vagy leviszed a szemetet pl.

De hosszútávú hordozásra semmiképpen. Arra inkább rendes, kétvállas hordozót válassz (hordozókendő, mei tai, SSC).

Nekem mei tai és SSC is van, mindkettőt nagyon szeretem.

2012. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emzeeperix válasza:
Az nem ez a fajta volt, az egy másik típus volt, amit már betiltottak. Az vastag, puha anyagból volt, amibe teljesen belesüppedt a baba, ki sem látszott belőle, így a vastag puha anyag eltakarta az arcát, és elzárta a levegő útját.
2015. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!