Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, apukák! Veletek...

Anyukák, apukák! Veletek előfordult gyerekkorotokban, hogy a szüleitek olyan dologra kényszerítettek, ami bár apró dolognak, semmiségnek tűnhet, de nektek borzasztó kellemetlen volt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

:)

Sok ilyen van,de ami tisztán megmaradt,az az hogy hajókirándulásra mentünk,egy csúnya ruha volt rajtam és ahhoz egy lakk fekete szandált kellett felvennem fehér zoknival!

32N

2012. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elhoztam egy túrórudit a boltból és anyu visszaküldött, elnézést kellett kérnem és kifizetnem. Nagyon szégyelltem magam.
2012. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meg kellett ennem a kaját, amit kiszedtek nekem, még akkor is, ha már nem fért belém.
2012. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Míg ovis voltam, anyukám nagyon késő tavaszig nem engedte hogy rövid ujjú felsőbe menjek, csak hosszú ujjúba. Engem nagyon zavart akkor, mert úgy tetszett, hogy a többieknek kilátszik a karja. :DD Bár én sosem voltam beteg, nem tudom volt-e köze hozzá.
2012. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A válásukat kényszerültem végignézni 6 évesen, maradandó emlék...

Évvesztes lettem oviban, az ovónő ajánlotta anyunak, hogy még ne menjek iskolába, ezért anyu úgy döntött, maradok még egy évet oviban. Nagyon bántott, hogy volt felmérés is, és úgy éreztem, butának tartanak. (Valószínűleg túlmozgásos voltam, úgy gondolták, kinövöm.) Ezt sosem mondtam el nekik.


Miután elváltak, olyan 10 éves lehettem, apám kéthetente vasárnapi apuka lett, nyáron 1 hétre elvitt, és a második nap lepasszolt a nagymamámnak. Nem szerettünk ott lenni, de így meg pláne nem. Hihetetlen nagyot csalódtam benne 10 évesen, ezt kifejezvén visszabicikliztem hozzá. Ő meg visszavitt autóval...

2012. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen mikor kinőttem a télikabátom apu kitalálta hogy nem kell nekem új, hanem jó lesz anyu bundája mert ő úgysem hordja én meg belenőttem. Fel kellett próbálnom tiszta sírógörcs volt rajtam irtóztam mar akkor os hogy allatszőrt viseljek, meg hat nem is tinilánynak való volt. 3 napig bőgtem mire megengedte, hogy akkor vegyünk nekem valót
2012. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerek vagyok.Apám nagyon fiúnak várt és csalódott volt h lány lettem.Nem is tudta ezen túl tenni magát így mindig fiús cuccokat kaptam és fiúsan viselkedett velem.Az egész gyerekkoromat elrontotta ezzel mert a suliba se a lányok se a fiúk nem fogadtak el.Utáltam általánosba járni.
2012. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Úszni jártunk családilag minden egyes hétvégén reggel indulva. Mindig le kellett úsznunk x kilómétert, öcsém az ordított a vízben, mindenki minket nézett, és a hajam lány létemre kb. 5 centisre volt vágva így mindenki fiúnak nézett. Mondjuk érdekes módon nem utáltam meg az úszást emiatt.:) Mai napig imádok úszni. Szóval valahol jó hogy erőltették, de akkor marhára utáltam és szégyelltem.

A másik dolog az öltözködéssel volt kapcsolatos, szegény anyummal fullra nem egyezett az ízlésünk ruhák terén kiskamasz koromtól fogva állandó probléma volt mit vehetek fel...rendszeresen átöltöztem meki wc-kben meg ilyen helyeken más ruhába.

Érdekes ez is mert azóta hogy felnőttem, kifejezetten az ő stílusa áll hozzám közelebb (romantikus, pasztellesebb nőies de nem extra kihívó vonulat).

2012. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is fiúnak várt apám, és sosem szeretett mert lány lettem. Horgásznom kellett és megtanított puskával lőni, szinte fiúnak nevelt. A másik a kaja volt... számomra elképesztő dolgokat kellett volna megennem mint pl a pacal és a zsíros húsok. Hatalmas botrány volt ebből mindig, hogy milyen "tápos, semmitérő gyerek vagyok". Hál istennek 13 éves koromban elváltak a szüleim. A mai napig csak a csirkemellet eszem meg húsban. Hát ez van.
2012. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
3 vagy 4 éves lehettem, és ellátogattunk egy búcsúba, ahol apukám nyakában kellett ülnöm, és én azt ki nem állhattam. 15 év múlva tudtam meg, hogy közben úgy kapaszkodtam, hogy majdnem kinyomtam szegénynek a szemét. Ebből Ő viszont nem jött rá, hogy ezt én mennyire nem szeretném.. Nemrég kért bocsánatot miatta. :)
2012. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!