Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, apukák! Veletek...

Anyukák, apukák! Veletek előfordult gyerekkorotokban, hogy a szüleitek olyan dologra kényszerítettek, ami bár apró dolognak, semmiségnek tűnhet, de nektek borzasztó kellemetlen volt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 22:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Huhhh, köszi :)
2012. jún. 19. 22:28
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukám szüleit imádtuk,az apuét nem ..sajnos ők sem minket :(

De egy helyen laktak és csak úgy mehettünk nyaralni az anyai nagyiékhoz ha az apu szüleihez elmegyünk...utáltuk!!!

Amikor megérkeztünk az volt az első,hogy elmentünk kb.5 percre és már vágtattunk is vissza az "anya nagyiékhoz"..és ezzel le is tudtuk a látogatást!

Apám erőltette ezt ennyire,sem a szülei sem mi nem igazán vágytunk erre a találkozásra!

Persze úgy csináltak mintha...de éreztük,hogy csak kamu!

Nekik apám testvéreinek a gyereki voltak a kedvenceik...


Apám soha de soha nem engedett minket hétvégén az ágyban maradni kicsit tovább,vagy mesét nézni...mindig azt mondta:-nincs nektek semmi dolgozok??!!!


Amig otthon laktam 21 éves koromig..az utólsó pillanatig engedélyt kellett tőle kérni,ha menni akartam valahová..stb.:(((


szomorú gyerekkorunk volt:(

sok ilyen megalázó helyzetbe hozott minket!


Soha sem teszek ilyet a gyerekemmel!!!!


Bocsi hosszúra sikerült...

2012. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyre mentünk, ahol mindenki ki volt öltözve, és nekem szoknyához sport cipőt kellett felvennem, mert nem volt alkalmi cipőm.
2012. jún. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
mindig meg kellett inni a meleg tejet,amit utáltam,mert pille volt a tetején.alig vártuk,hogy kimenjenek a konyhából,és kiöntöttük.azóta sem iszom meg soha a tejet,kakaót is csak a boltit
2012. jún. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Iskolába indulás előtt meg kellett innom még otthon egy bögre meleg tejet v. teát v. kakaót (reggeli gyanánt). Mivel mindig rohanás volt, Anyu sokszor akkor nyomta kezembe a bögrét, amikor már a kabát is rajtam volt és rohannom kellett a buszhoz. A csúcs az volt, hogy sokszor tűzforró volt az ital, és elég gyakran megégettem a számat, de muszáj volt meginnom :(

A "bőrös" tej nekem is halál volt, ezt Anyu sosem értette meg... Mint ahogy azt sem, hogy utáltam a piros színt már kicsi korom óta, és állandóan piros ruhákat akart rám adni...

2012. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
13 éves voltam és megjött, először... Az egész család, 3 testvérem és a szülők indultak a strandra, de én nem akartam, inkább maradtam volna otthon, ugyanis szárnyas betétem volt, ezt vette anyukám. És apukám meg csak üvöltözött velem, hogy "miért nem akarok menni?"... Nagy nehezen elmondtam, mire ő tovább üvöltözött, hogy "ez nem kifogás!!!". Nagyon megalázónak éreztem és a legrosszabb az volt, hogy anyukám nem védett meg, mert kínosnak találta a témát.
2012. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%

Hű, némelyik nagyom komoly. Jó kérdést tettél fel kérdező. A te sztoridat meg lehet tudni?


Engem sose kényszerítettek semmire, én olyan kis balfék voltam, hogy magamtól is sikerült kínos helyzetekbe kerülnöm :)

2012. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!