Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor időnként a nagyik...

Amikor időnként a nagyik vigyáznak a babátokra, ti viszitek el hozzá a kicsit vagy ő megy hozzátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámhoz elvisszük, anyósomat inkább áthívom.
2009. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinek ahogy éppen kényelmesebb, esetleg a babának épp ami kényelmesebb. Teljesen változó.
2009. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mama a szomszéd lakásban lakik. Többségében én viszem át a lányt, de ha valamiért nem viszem, akkor jön ő érte:-) Ha pl tovább alszik, már jön, hogy mi van, miért nem megyünk? Vagy ha épp nem csinál semmit délután , jön, hogy felébrdtünk-e már, mert ha igen, vigyem ám..

Anyósomék jönnek, mert övék a harmadik lakás a házban, csak ők a városban dolgoznak, és ott van szolgálati lakásuk. Amior 4 napot dolgoznak ott vannak, amikor 4 szabadnajuk van, jönnek.

Én anyukámék pedig az ország másik végén laknak, mi járunk hozzájuk havonta, anyuék ritkán tudnak jönni, mert dolgoznak hétvégén is.

Apai nagyik nem jöttek, nekünk kellett elmenni hozzájuk. Azt mondták, először nem akartak jönni, de most már fognak. Azóta sem jöttek-de mi sem voltunk..

Amúgy szerintem mindegy, csak mindenkiek jó legyen:-)

Van egy olyan érzésem, hogy te arra gondolsz, hogy ha a mama látni akarja az unokát, jöjjön el-de lehet tévedek, bocs.

2009. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Olyan gondom van hogy vinném én a nagyikhoz, de mindkettőjüknél áldatlan egy kosz van, pedig városban lakunk és mindkét nagyi egyedül él egy-egy többszobás családi házban, de egy négyzetméter nincs ahova a babát le lehetne tenni. Ő meg már kúszik, nem marad meg órákat a pihenőszékben, járókában. Így jobb lenne ha ők jönnének, de ez nekik terhes, pedig egy kerületben lakunk és nem is idősek még. Azt akartam feltérképezni, nekünk vannak-e extra igényeink vagy a nagyijaink rugalmatlanok egy kissé...
2009. jún. 22. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig az volt a rendszer, hogy a nagyi jött érte, mert neki van autója. Volt, hogy elvitte, volt, hogy itt vigyázott rá. De most közel költöztünk, ha nem kell sok cuccot vinni és jó az idő, akkor átviszem én, mert kb. 10 perc séta az út.
2009. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!