Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használjátok a mikrót babátok,...

Használjátok a mikrót babátok, gyermeketek ételének megmelegitésére?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 07:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Én igyekszem elkerülni a használatát, mert rosszat tesz az ételnek, káros.
2012. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Amíg csak cumisüveg melegítő kellett, nem használtam a mikrót. Azóta rendszeres használatban van. Igen, én is tudom, miket mondanak róla, és kétségkívül jobb nem abban melegíteni, de vannak előnyei is. Ha nem mikróznék, rengeteg időt és energiát venne el a melegítgetés, még a szokásosnál is kapkodóbb és feszültebb lennék, és biztos vagyok benne, hogy ha a 14 hónapos ikreim beszélni tudnának akkor azt mondanák: Édesanya, ne kapkodj... inkább mikrózz és etess minket jó hangulatban, mint hogy a gázon melegíts ezer évig, és mi sokat várjunk az ételre, meg lássuk a feszültségedet...
2012. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam/használom a mikrót, és még élünk. Mi is, meg a gyerek is.
2012. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
persze. semmi károsnincs abban,ha molekulaszintű rezgéssel lesz felmelegítve egy étel. Aki ilyet mondd, az nemfigyelt oda se fizikaórán,se biológián.
2012. márc. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, az ételt és a tápszert is abban melegítem
2012. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,és még mi is élünk!
2012. márc. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Nekünk nincs mikrónk, párom nem szereti, nekem sem hiányzik.
2012. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Én is használom,két gyermekem van,szoktam nekik akár tejet melegiteni,vagy ételt is a mikróban.Nekem tápszeres volt mindkettő és a vizet is volt hogy melegitettem benne,amit előzőleg felforraltam már.

Nem nagyon vagyok oda én sem amikróért,de valóban megkönnyiti mindennapi életünket,különösen,minekünk,nőknek,igy gyorsabban melegithető az étel.Káros hatásai biztos vannak,a sugarak amik jönnek belőle,nem a legjobbak,nem hiába mondják,amikor megy,nem szabad eléállni,vagy belenézni.

De annyi minden van sajnos a világunkban,ami még káros,lehet olyan dolog is,amiről nem is hinnénk,ki tudja.

2012. márc. 11. 10:05
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem jönnek belőle sugarak,mert le van árnyékolva.

Tele van a tér árnyékolatlan mikrohullámú sugárzással, nem kell félni tőle

2012. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy műanyag tálban nem szabad melegíteni az ételt mikróban.
2012. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!