Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok olyan joghurtot,...

Szoktatok olyan joghurtot, vagy túró rudit, vagy mást adni gyermeketeknek, aminek már 1-2 napja lejárt a szavatossági ideje? Spórólás szempontjából, mert nem akarjátok kidobni ami lejárt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem adom neki oda, ha lejárt. Általában azt amennyiben jó íze van a párommal szoktuk megenni. Még soha nem volt bajunk tőle.
2012. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
nem.még én sem eszem meg,nemhogy neki adnám.pedig tudom,hogy semmi baja,de megölne a lelkiismeret,ha hasmenése lenne tőle vagy hányna.nekem meg a tudat miatt nem is esik jól,már próbáltam.már az aznapit is rossz érzéssel eszem.
2012. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyereknek én sem adom oda,mi szoktuk megenni,ha kóstolásnál nincs rossz íze.Mondjuk mióta pocakos vagyok azóta én sem eszem meg a lejárt dolgokat.(még azt sem ami előző nap járt le)
2012. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem, én sem eszem meg.
2012. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha megeszem én, hogy ne vesszen kárba, de többnyire a konténer oldalára akasztjuk egy nylonszatyorban. meglepően hamar eltűnnek :-)
2012. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül Actimelt kapott, semmi baja nem lett. Olyan még nem fordult elő, hogy túrórudinak lejár a szav.ideje:)
2012. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem!! A kolléganőm megevett egy joghurtot ami 1 napja lejárt és nagyon beteg lett tőle. A doki azt mondta, hogy ez is elősegítette a krónikus vastagbélgyulladásának a kialakulását.
2012. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem! En sem eszem meg.
2012. ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, én sem eszem meg.
2012. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!