Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pesti anyukák akik jártok a...

Pesti anyukák akik jártok a Háda turikba, töletek kérdeznék?

Figyelt kérdés

ha pénteken van új áru, akkor szombaton nagyon nagy tömeg van? ti mikor jártok? kilós turiban.

vidéki vagyok, direkt ez miatt mennék pestre.


2012. máj. 2. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Nagy Lajosról (kilós Háda) tudok beszámolni, ott ha pénteken van árucsere, szombaton nagyon sokan szoktak lenni. Sor szokott kígyózni már nyitás előtt. Érdemes mindenképpen korábban odamenni vagy egy-két héttel árucsere után menni, mert úgyis folyamatosan töltik fel. Vasárnap is nyitva van!
2012. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mekkora gyerkőcnek keresnél ruhát?

Én régen imádtam a Hádát, a bébi ruhatárunk szinte onnan volt. De kb. 104 mérettől felfelé már nagyon-nagyon szerencse kérdése, hogy találsz-e egyáltalán valamit. És ez a tendencia sajnos évről évre rosszabb. Gyakorlatilag tipegő és kiskamasz korosztály között alig vannak cuccok, pl. lány nadrágot én ott 4 éve nem kaptam...


Csak azért irom ezt, nehogy potyára gyere.

(Én általában új áru napján, vagy másnap szoktam menni, igaz, én a darabárasba, ott válogatott cuccok vannak. Dde voltam már bálabontás napján a kilós Nagy Lajos király útiban is, a hatalmas zsákmány 2 felső volt!)

2012. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha vidéki vagy akkor elég butaság lenne petre feljönnöd a hádába :)

nézd meg a honlapjukat, védeken is van sok üzletik és jóval olcsóbb, van amelyik fele annyi sincs mint a pestiek.

és igen, még egy sima napon is elég sokan vannak, árútöltéskor botrány. én egyszer voltam, de az erőszakos anyukák oda se engedtek túrni,mint a lökdösés, egymás kezéből kirángatás, én soha többet nem megyek ilyenkor, se hétvégén :D

2012. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, pont a Nagy Lajosba készülök, de akkor lehet csak hétfön megyek, az összes babruhát ott vettem összel a fiamnak, és mostanra nötte ki, úgy hogy megyek új nyári ruhákért :)
2012. máj. 2. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!