Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. Elkaptam vmi...

Terhes vagyok. Elkaptam vmi vírust amiből visszamaradt egy makacs szűnni nem akaró köhögés. Miért van az, hogy csak reggel, és este akarok megfulladni, napközben meg semmi bajom?

Figyelt kérdés
Amit ebben az állapotban be lehet szedni, vagy meg lehet inni azon már túl vagyok de este legalább 2órányi fuldoklás után tudok elaludni!

2012. máj. 3. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet inkább alergiás vagy.

vagy az is lehetsz. Mindenképpen csukott ablaknál aludjál, és párologtass sokat.


Apukám alergiás nagyon, ö pl csak mosható szivacspárnán aludhta és legkondival tisztítják a levegöt, csak reggel szellöztetnek, és lefekvés elött járatják a légkondit ami kitisztítja a levegöt.

2012. máj. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp orvossal konzulzálj.Háziorvoshoz menj el,hogy megvizsgáljon.


Jobbulást!


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
allergiára gondoltam, de nappal addig nem köhögök, míg minden tárva-nyitva van. Este mikor becsukjuk az ablakokat akkor zendítek rá. Ezerrel párásítok, meg gőzölök, de édeskevés.
2012. máj. 3. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is allergiás vagyok eredetileg már az első gyerekem szülése óta.Akkor jött ki mikor 8 hónapos volt ennek már 14 éve.

De most nem érzek még allergiát.Az július végén jön SZERINTEM.

Én annyira köhögök akkor,hogy Ventolin sprayt is kapok.Gyógyszert,szemcseppet meg mindent.

Annyi időt ne sajnálj inkább menj el a háziorvosodhoz!


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál. Be is tartom amit javasolt, és eszem-iszom amit írt. Sztem ezért is jobb nappal. Csak ezzel az esti dologgal van bajom. Ami elmulasztaná azt nem szedhetem... Grrr...
2012. máj. 3. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!