Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes az utolsó...

Mennyire veszélyes az utolsó hetekben költözni?

Figyelt kérdés

Úgy alakult hogy 38 hetesen tudunk költözni. Ha teljesen jól érzem magam, akkor takaríthatok meg pakolászhatok? Persze a dobozokat nem én hurcibálnám, de onnan a szekrénybe pakolás, meg konyha elrendezését nem bíznám másra :D

Persze ha nem bírom, akkor lepihenek.

Szerintetek lehet baj?


2012. máj. 6. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi hétvégén kifestettünk (Én csak néztem, pihentem, ruhákat pakoltam. Hétfőn elment a nyákdugóm, kedden délben megszültem. :D
2012. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha költözés előtt álltok, inkább most, mint szülés után. Hiszen amikor már a baba is veletek van, tudni kell, hol, mit találsz a lakásban, nem hiszem, hogy szülés utánra kellene halasztani.


De semmiképp sem engednélek pakolászni. Valakit (mamát, hugit, akárkit) szervezz be, aki majd rakja a poharakat, fűszereket, egyebeket be a szekrénybe, a polcokra, te max. csak megmondod, hogy mit hova, hogy amikor majd kifelé kell szedned, tudd, mi hol van. Még ebben az esetben is eléggé el fogsz fáradni. Segítség nélkül nem sokra fogsz tudni haladni!

2012. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, hogyha bírod. Takaríthatsz, pakolászhatsz. Csak a nagyobb dolgokat ne te cipeld, pakolgasd.
2012. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huu első válaszoló nem tudom hogy irigyeljelek vagy ne :D úgy vagyok vele, ha már minden kész a házban, akkor jöhet :D csak még mosógépet is venni kéne...

Amúgy ha nem bírom , tudom ugrasztani a családot, meg a párom is be van zsongva. Most fogunk először "kettesben" élni. Eddig családdal laktunk(de együtt).

Remelem a kis rosszcsont nem akar idő elott jönni :))

2012. máj. 6. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
34hetes voltam az ikrekkel mikor koltoztunk. 36.heten volt a tervezett csaszarom. Aggodtam en is, nehogy esetleg elobb jojjenek, de csak ovatosan pakolasztam, sokat pihentem, es nem lett baj, kibirtuk a 36. hetig. Legy ovatos te is, ne hajszold tul magad, mindig allj meg pihenni, ha faradtnak erzed magad, es nem lesz baj nalatok se. Jo koltozkodest! :)
2012. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is 3 héttel szülés előtt költöztünk. Az utolsó héten én még festettem egy hatalmas mesefalat a gyerekszobába, kedden lettem kész, pénteken megszültem :)
2012. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi koltoztunk 28 hetesen es 38 hetesen is.

En dobozoltam, takaritottam, pakoltam, max kicsit lasabban, mert egy ev korul volt az elso gyermekunk is csupan, igy koltozes kozben vele is kellett foglalkozni, de legalabb pihentem kicsit eteteskor, altataskor, jatekkor kicsit.

Dobozokbol csak kicsit es konnyut vittem csak, nem cipekedtem. Nem is szultem meg a koltozestol, csak egy hettel azutan, hog mindent rendbe tettunk.

2012. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!