Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kislányomnak most hullámos...

A kislányomnak most hullámos a haja,16 hós. Az lesz neki felnőttkorában is? Nagyszülők közt van kettő is, aki göndör, de sem én, sem a férjem nem az.

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Nekem ennyi idősen, mint a lányod, gyűrűs göndör hajam volt. Most 23 évesen nagyon enyhén hullámos csak.
2009. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vágtátok már a haját? Ha igen és hullámos marad akkor az is marad. Az én bátyám egyetlen nagyszülőtöl örökölte a hullámos haját. Mindenki a családba szögegyenes. Ha meg még nem vágtátok akkor az a babagöndörcség van még benne. Vágás után derül ki az igazi haja
2009. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves koromig egyenes hajam volt, aztán 1-2 évig nagyon rövid volt (pár centi), és mikor újranövesztettem, tök göndören nőtt vissza. Nem is értem.
2009. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a második hozzászólónak, ezt el is felejtettem írni, hogy nekem is akkor kezdett kiegyenesedni, mikor először levágták. Első voltam.
2009. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Féléves korában levágtuk neki géppel, mert nagyon összevissza haja volt, szinte mindegyik tincs más hosszúságú volt. Akkor levágtuk egyformára, de azóta csak elől vágtunk neki frufrut, meg a feje tetején. Ott is hullámosnak néz ki, de ott elég rövid, ahhoz, hogy jól lássuk.
2009. jún. 24. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem göndör loknis hajam volt kicsinek, sokszor vágták is. Kisiskolás koromban elkezdett kiegyenesedni, most 27 vagyok, és egyenesnek mondható, de ha pára megcsapja, akkor enyhén behullámosodik.
2009. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem baba meg kisgyerek koromban nagyon gondor hajam volt, mindig azzal bosszantottak, hogy neger baba hajam van. :) Aztan furcsa modon olyan 15 eves koromra egyenesebb lett (laza hullamosnak mondhatnam). Ez eltartott kb 22 eves koromig. Inettol kezdve megint elkezdett gondorodni, most 30 vagyok es hosszu gondor a hajam sokszor alig birom kifesulni. :)
2009. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd meglátjuk! :))) Köszi a válaszokat!
2009. jún. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!