Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akad olyan szülő aki csak 5...

Akad olyan szülő aki csak 5 évesen adta vagy adja be gyermekét óvodába?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a szomszédom 5 évesen adta be a fiát.
2012. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
5 évesen adtam be ikerlányaimat, nahát még akkor sem kellett volna.
2012. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan nem választanak, mert az ovi lepattint, hogy csak 5 évtől kötelező.

Lehet, hogy a fiam is csak 5 évesen fog járni, függetlenül, hogy én már szeretném, hogy járjon. Idén 4. évhez lesz közel ősszel.

2012. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igazán örülök.Már azt hittem hogy az "egész világon csak én gondolkodom így" A kislányom 4 éves a kisfiam 3 és nem akarom őket csak 5 évesen beadni nagyon sokan elítéltek már ezért mert ugye az az igazán megszokott hogy másfél évesen már be is nyomni bölcsibe hogy szocializálódjon jelszóval.Én ezzel nem értek egyet nem gondolom hogy bármiben le lennének maradva az én gyerekeim verseket és meséket mondanak rajzolnak és illedelmesek nem felbecsülésnek szánom.Talán amiből kimaradtak az az hogy nem voltak talán eddig csak 5 ször betegek életük során.
2012. máj. 8. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
És miért nem adjátok be hamarabb? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2012. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki aki szegeden él és nem adja be a gyermekét csak 5 évesen óvodába?
2012. máj. 8. 12:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Én azért mert úgy gondolom hogy mellettem vannak a legjobb helyen és sok ehhez értő szakember is azt mondja hogy ebben az első 5 évben sokat számít a gyermeknek a szülő állandó jelenléte. Persze azért gyereknek gyerek a barátja ezért nekik is sok pajtásuk van .
2012. máj. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!