Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan anyukát,...

Ismertek olyan anyukát, akiről soha senki nem gondolta volna, hogy bődületesen rossz és kegyetlen anya?

Figyelt kérdés
Tehát jól szituált, intelligens, tanult, kedves, gyermekei aranyosak, nyugodtak. Összességében a család nagyon szimpatikus benyomást keltett, de valahogy rájöttél (vagy eleve tudtad, mert ismered jól őket), hogy az anyával valami nagyon nem oké (akár bántalmazás, akár lelki terror, bármiféle dolog kiderült, amire nem gondolt volna senki) Volt ilyen?
2012. máj. 10. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Te ismersz, kedves kérdező?
2012. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En sajnos ismerek ilyet. Egy harom gyerekes baratnom. Gyerekei hallgatnak, kivulrol irigylesre melto egy csalad......

Amikor elkezdtunk tobbet egymashoz jarni, akkor esett le, hogy a gyerekek azert olyan "jok", mert az anyjuk akar hajon fogva becibalja oket buntetesbe (az 1 eves kisfiut is), addig nem allhatnak fel az asztaltol, ameddig meg nem ettek az etelt (van hogy 2 oran keresztul ul a kozepso kislany az etel felett.

A szulok rengetegszer veszekednek, verekednek a gyerekek elott. Vagyis hogy a ferj veri a baratnomet.

2012. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Uramisten! Itt szuszog a hét hónaposom mellettem de el nem tudom képzelni, hogy tudna olyat tenni, amiért a hajánál fogva kellene vonszolni!!! Az öt évesem se tudott soha annyira rossz lenni.

Én csak olyat ismerek, aki facebookon mutogatja "boldog" családját 2 gyerekét, gazdag férjét aki jóval idősebb nála, közben meg minden hétvégén buli, drogok... Persze nem szerelemből van a férjével. A gyerekei mindig a mamával vannak, anya csak mutogatni szereti őket, nevelni nem inkább műköröshöz jár. Egyszer hallottam a fodrásztól, hogy nem tudta lepasszolni a kisebb fiát elvitte a fodrászhoz, a kicsi elaludt a kocsiban és ott hagyta benn a bezart kocsiban aludni a tűzforró napon. Egy járókelő szólt be hogy kint üvölt egy kisfiú a kocsiban már fél órája.

2012. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok. A baratnomnek azert nincs turelme, mert a ferje allandoan balhezik. Amiota munkanelkuli, minden nap uvolt vele mindenert. Ezert nincs turelme a gyerekekhez.

A gyerekek kivulrol tenyleg minta-gyereknek szamitanak

2012. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, a saját anyám pontosan ilyen. Kiváló pedagógus, pár éve magától Hiller Istvántól vett át a kitüntetést nevelő munkájáért. Állandóan a gyerekeivel dicsekszik, meg ugye "életem értelme, hogy anya lettem"-szöveggel jön. És itt vagyunk mi, a testvéreim és én, mind diplomás, intelligens stb. emberek...


Az, hogy otthon, négy fal között mi ment, arról inkább nem írok, nagyon nem esne jól.


Kérdező: miért fontos ez?

2012. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!