Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jan.26-ra vagyok kiírva és az...

Jan.26-ra vagyok kiírva és az orvosom lebetegedett, annyira, h ágyhoz van kötve és még lesz is jó darabig! Doki nélkül maradtam, mert ilyenkor már senki nem vesz át! Nagyon rossz ügyeletesnél szülni? (János kh. )

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én pécsi vaygok, 2-szer szültem ügyeletesnél, semmi gond nem volt, nagyon kedvesek, aranyosak voltak.
2009. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ugyan én is pécsi vagyok és február 10-re vagyok kiírva, engem is "itt hagyott" a dokim. Ezért már nem fogadtunk orvost, hanem csak szülésznőt, ami egyébként nem volt tervben. Már most tudom, hogy jól döntöttem, ami a szülésznőt illeti. Mindent intéz és bármikor hívhatom. Ügyeletes orvosnál fogok szülni, teljesen mindegy ki az, v.ki itt jól megfogalmazta egyszer, hogy ő is valakinek a fogadott orvosa... Így nem is izgulok ezen. Nyugodj meg és kitartást a szüléshez!
2009. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

első vagyok, ki volt a dokid? És ki a szülésznőd?

ha ismerem, tudok esetleg véleményt írni, ha érdekel.

2009. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mikor az én dokim nem volt , ajánlott egy másikat maga helyett. Ne izgulj, az ügyeletesek is rendesek.

Könnyű szülést:) Boldog babázást:)

2009. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Én sokat jártam a János K.-ba, egy-két orvost ismerek, de az csak rajtuk múlik, hogy átvesznek-e. Ha gondolod, privibe segíthetek, kit kellene megkörnyékezned. :) (Nem akarok senkit reklámozni.)


K.

2009. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ügyeletesnél szültem, holott volt orvosom. (Szólt a dokim, h egy bizonyos nap nem lesz -szombaton-, mert vidékre kell utaznia 1 napra, hát richtig aznap szültem). Velem is nagyon rendesek voltak az ügyeletesek, semmi gondom nem volt!! Nem is tudom, h mitől lehetett volna más a szülés, ha a saját dokimnál szültem volna!!
2009. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én dokim tovább képzésen volt azon a héten.pont egy nappal előtte megszültem ahogy hazaért,de beírta a kiskönyvembe a másik doki nevét akit behívnak amíg ő távol van.
2009. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy mikorra a szülnél a doki már meggyógyul. Én is nagyon izgultam, mert okt.3 ra voltam kiírva és a dokim 5-ig külföldön tartózkodott, a végén meg 8-án született a kisfiam!
2009. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!