Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na ehhez mit szóltok? Én...

Na ehhez mit szóltok? Én teljesen fel vagyok háborodva!

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 10. 23:08
 1/8 anonim válasza:
100%
Szomorú hogy vannak ilyen szülők.
2012. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm nevelőszülő. Ma helyezték vissza a szülőkhöz az eddig nála lévő gyerekeket. A gyerekeket nem gondozták a szülők megfelelően, verték őket, nem volt kaja, víz, villany, normális ruha, semmi. Anya apa isznak. A dolog lényegében nem változott. A gyerekpszichológus és a gyermekjóléti szolgálat sem javasolta a visszahelyezést, de a szülőknek mégis sikerült olyan szakvéleményt szerezni, hogy a gyerekekkel minden rendben volt, így a gyámügy visszaadta őket. Több gyerekről van szó, akikből csak egy akart hazamenni, a többiek nem. Az egyik kislány sírógörcsöt kapott, mikor megtudta hogy haza kell menniük. Most retteg, mert ha a tesója elmondja hogy nem akart menni fél hogy megverik. És szarnak rá a hivatalban mi lenne jó a gyerekeknek. A szívem szakad meg értük. A barátnőm meg tök tehetetlen, mert fellebbezésnek helye nincs.
2012. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rohadt kevés amit kaptak még így is, komolyan mondom lehet kicsi nekem ehhez az agyam, de nem fér bele ilyen gonoszság.
2012. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez dühít a legjobban: "az iskolából, a gyerekvédelemtől többször is felszólították őket: lássák el a gyermekeiket rendesen"

Talán nem csak felszólítani kellett volna a szülőket! Gratula a veszprémi gyermekvédelmiseknek, komolyan...

2012. máj. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úristen! Az ilyen szülőnek inkább 10 évet kéne adni!!

Én meg teljesen felemésztem magam, hogy párszor elcsattant a kezem, és azon parázok, hogy ezzel mit tettem a kis lelkével!!!!!

2012. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Forró olajba????

Sírva fakadtam. :'(

2012. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen,sajnos ez az ország egyre jobban lealacsonyodik élen az ilyen szülőkkel,sajnos mást sem hallani csak gyilkosság és gyerekbántalmazás.............:(

Ha annyira akarták volna akkor eltudták volna még venni a gyerekeket tőlük még időben! Gondolom ez is azért történhet meg mert már olyan sok a rossz körülmény között élő gyerek hogy nincs hely őket hová elvenni a szülőktől és könnyebb őket simán felszólítani a kötelességükre! Szégyen..........:(

2012. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A gyermekvédelmiseket szintén elővettem és felelősségre vontam volna. Nem elég egy papírt lobogtatni, hogy "mi megtettünk mindent itt van felszólítottuk" SEMMIT nem érnek el vele. Cselekedni is kellett volna! Így az én szememben részben bűnsegédek...


veszprémi anyuka

2012. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!