Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok a szerelmes levelekről? Jó érzés kapni egyet.

Figyelt kérdés
Röviden tömören,van egy lány ( egy évvel fiatalabb mint én) és hát az a helyzet,hogy nagyon tetszik.Szünetekbe elvagyunk meg minden.Közös baráttól tudom,hogy elvileg én is bejövök neki,ezért már 2-3 napja fogalmazok magamban egy levelet,mely igazából egy vers.Leírom benne az érzéseimet és úgymindent.Szóval,ti örülnétek egy ilyen levélnek,vagy kinevetnétek a fiút?
2012. máj. 4. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nekem nem adná.
2012. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha a barátom küld.

Barátom megtanult tünde írással írni és mindig olyan szép betűkkel írja le.

2012. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik a fiú, akkor nagyon örülnék neki, ha nem tetszik akkor sem nevetném ki. inkább rosszul érzeném magamat, hogy szegény milyen aranyos levelet írt én meg nem tudom értékelni úgy ahogy szeretné.
2012. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
én nem tudok szeretni, szóval nekem mindegy, h kapok e
2012. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem nevetném ki a fiút, bár szerintem jobb személyesen közölni, hogy tetszik neked és többet szeretnél tőle.

Én amúgy nem vagyok oda a szerelmeslevelekért, mert szerintem ha szeretünk valakit, akkor azt fejezzük ki élőben. Ez inkább akkor volt divat, amikor a férfiak katonák voltak és ez volt az egyetlen módja, hogy kommunikáljanak a szeretett nővel. Én manapság kicsit erőltetettnek érzem. (én kétszer kaptam szerelmeslevelet életemben és egyik sem váltott ki belőlem különösebb örömöt, csak végigolvastam, aztán betettem a fiókba. amikor szakítottam a sráccal, akkor meg asszem kidobtam őket, mert minek őrizgessel emlékeket egy elfuserált párkapcsolatból)

2012. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
kaptam egyet agyon volt fújva valamivel... tudjátok milyen szépen ég a kölni?
2012. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy hihetetlenül aranyos dolog, ha egy fiú ír egy lánynak szerelmes versikét, én még nem kaptam de nagyon szeretnék
2012. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem kedves dolog :))Én biztos h örülnék neki :)
2013. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!