Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy csináljátok az avokádo...

Hogy csináljátok az avokádo krémet a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy miben keveritek krémesre, mert én bele tettem az össze kockázott avokádot a turmix gépbe, vaj, citromlé, de darabos lett. Kihagytam volna valamint?
2012. máj. 11. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én extra szűz olíva olajt szoktam belekeverni, vajjal még nem csináltam. Plusz pici só. Viszont én csak villával préselem össze. Nem lehet hogy túl kemény volt az avokádó?
2012. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Puhát kell választani. Villával szétnyomkodom, főtt tojás sárgájával, a fehérjét pedig bele darabolom icipicire vágom. Só, pici bors, pici citromlé.
2012. máj. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is éretlen lehetett még az avokádó. Én sokszor csinálok (éppen ma is csináltam) és megfigyeltem, hogy olyan szétnyomható, agyag állagúnak kell lennie az avokádónak, mert ha nem, akkor olyan apró szemcsés lesz, és nem lesz krémes. És az íze sem lesz olyan jó, bármit csinálhatsz vele.

Én amúgy úgy csinálom, hogy teszek bele egy kis lilahagymát, fokhagymát, sót, borsot, tejszínt, zöldcitromlét, korianderzöldet (ha nincs, akkor petrezselyem is jó.), és mindezt összepépesítem botmixerrel.

2012. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már csak az a kérdés mi az, h jó puha mert én annak éreztem, de akkor mégsem lehetett így. Most bent van a szekrényben még nem mertem hozzálátni.
2012. máj. 12. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!