Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltak az ismerősök,...

Mit szóltak az ismerősök, barátok, rokonok a 3. baba hallatán?

Figyelt kérdés

főleg kis korkülönbséggel vállalók válaszára lennék kíváncsi

Nem tudom, én akivel beszéltem, mind kiakad a 3. baba gondolatától. Úgy általánosságban. Múltkor a játszótéren volt egy kismama két gyerekkel. 1,5 éves és 3,5 éves gyerekek.

Én kedvelem őket, sokat beszélgetünk, fiaink játszanak.

De aki bejött a játszótérre, főleg egy gyerekkel, igen nagy hangot adtak a kiakadásuknak. pl: "jézus", "ez az aminek látszik?", "bátor/felelőtlen vagy"


Tényleg ennyire gáz a 3. baba kis korkülönbséggel?


Nem anyagi oldaláról van szó, hanem az emberek általános megnyilvánulásáról.

Vagy rossz helyen vagyok MINDIG rosszkor?


2012. máj. 13. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondták, hogy felelőtlenek vagyunk, de azt szinte mindenki elmondta, hogy "húúú bátrak vagytok, én nem merném.." Vagy "3?? a mai világban??" Egy kicsit féltem is a végére, főleg a kis korkülönbség miatt, de aztán sokkal könnyebb mint gondoltam. Hamar összerázódtunk, kialakult a "közös" napirend.
2012. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Annak nem gáz, aki úgy vállalta be, hogy tudja mit vállal. Van olyan anyuka, aki nagyon elégedett azzal, hogy nevelgeti a kis csemetéit, és neki ez a "feladata". Én is vállalnék 3-at, de nem merek, mert néha "lázadozom".

Remélem, érthető vagyok.....:)

2012. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én még csak a másodikat várom, két év korkülönbséggel, és nekem így is mondanak ilyeneket, amit írtál, és az első válaszoló is írt!
2012. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Ha van segitseged, nyugodtan vallald be!

Ha nincs, akkor tenyleg nagy felelotlenseg, mondhatnam kitolas a gyerekekkel szemben, akik ugy fognak felnoni, hogy az anyjuk nem foglalkozott veluk v csak irto keveset, mert ugye 3 gyerek, haztartas, hazimunka stb stb.

2012. máj. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez milyen hülyeség, hogy ha nincs segítség akkor felelőtlenség bevállalni. Hát nehogymár másnak szüljem.

A gyerekek sem fognak sérülni, ha megtanulják, hogy van egyéb dolog is a házban, esetleg önállóbbak lesznek ha nem vagyunk a nap minden percében velük. Na meg megtanulnak segíteni.

Hihetetlen nagy butaságot írtál.

2012. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 vam.de a többség rosszul van.
2012. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4. válaszolóval én sem értek egyet. Mi 3-an voltunk testvérek, és unalmasabb lett volna a gyerekkorom, ha anyummal játszok, és nem a tesóimmal.
2012. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok ismerősöm van, ahol 3 gyerek van, és mindenhol nagyon boldogok, így tervezték. Én pont a másik oldalát tapasztalom, 1 fiam és 1 lányom van, ahova megyünk, mindenhol azt kérdezik, hogy mikor lesz 3. És mikor mondom, hogy nem szeretnénk többet, akkor teljesen el vannak csodálkozva, hogy miért, és feltétlen rá akarnak beszélni, hogy higgyem el, úgy sokkal jobb lenne.

Szerintem ez csakis a ti döntésetek, nektek kell tudni, hogy mennyit bírtok, és hány gyereket szeretnétek.

2012. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!