Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik még nem felesége...

Anyukák, akik még nem feleségek! (vagy csak a szülés után pár hónappal/évvel lettek feleségek) Mit gondoltok arról hogy előbb a baba jön csak később a házasság?!

Figyelt kérdés
Nem voltak emiatt rossz érzéseitek. Esetleg nem éreztétek magatokat hátrányban e-miatt? Nem a szerelem hiányzik, és nem elhamarkodott gyerek szülésről van szó mielőtt bárki ezen a szálon indulna el. Csak szimplán nem jött még ez "komolyabban" szóba.
2012. máj. 13. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mikor terhes lettem épp akkor készült eljegyezni a párom,a baba miatt a polgári esküvőt előre hoztuk,hogy ne legyen gond a papírokkal,kaphassa az Ő vezetéknevét stb.A templomi esküvőt későbbre terveztük,kisfiunk 1 éves jövőre szerintem megtartjuk a templomi esküvőnket,akkor lesz 2 éves a kisfiunk,nekem kicsit hiányérzetem van,mert még nem volt az az igazi esküvő leánybúcsúval,nászúttal,de ha minden jól megy jövőre erre is sor kerül :)
2012. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
engem kicsit zavart, de inkább zavarjon minthogy én kérjem meg az ő kezét! az a férfi dolga. és lám, meg is kérte lányunk 1 éves korában:)
2012. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
5 év után megvolt az eljegyzés, 10 éve voltunk együtt amikor megszületett a kislányunk, aki most 22 hós. Nem vagyunk még mindig összeházasodva, de nem is érzem fontosnak. Nekem az volt a fontos, hogy legyen gyerekünk. Nincs emiatt rossz érzésem.
2012. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy volt, hogy a megismerkedésünk után 2 évvel volt eljegyzés, és 11 illetve 13,5 év múlva születettek a gyermekeink. A 2. baba után kezdtem el érezni ,hogy itt az ideje összeházasodni. Soha nem izgatott minket a téma különösebben, jól megvoltunk papír nélkül is. Nemrég elhatároztuk, hogy a 15 együtt töltött év és a 2 gyerek miatt összeházasodunk, de mégsem léptünk semmit. Aztán egyszer eszembe jutott, hogy idén nyáron lejár a személyim és a jogsim is, ezért mondtam a páromnak, hogy most vagy soha. Úgyis cseréltetni kell az igazolványaimat, és ha elvesz felveszem a nevét -né ként. (eddig azt hangoztattam, hogy én bizony nem veszem fel a nevét, eszem ágában sincs futkozni az igazolvány cserék miatt)

3 hét múlva lesz a szűk körű esküvőnk, és kezdem úgy érezni, hogy kerekedik a világ, jó lesz az nekünk úgy is. Jó volt így is, de úgy jobb lesz.

2012. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart ez sosem, nem voltak rossz érzéseim. Nem tartottam,és nem is tartom a házasságot olyan fontos dolognak. Kb 30 hetes terhes lehettem a fiunkkal, mikor a párom megkérte a kezemet, abszolút nem számítottam rá. De utána sem mentem volna hozzá, csak amikor elkezdtük szervezni a baba keresztelőjét (ezt sem siettük el, egy éves volt) az öcsém rákérdezett, hogy ugye akkor össze is házasodunk.

Mivel akkor már útban volt a következő baba, nagyon szűk körben összeházasodunk.

Ennek egy éve, a fiunk kettő múlt, a kislány 6 hónapos lesz, hó végén leszünk egy éves házasok.

2012. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi 8 éve vagyunk együtt és most várjuk első babánkat. Nem érzek ezzel kapcsolatban semmi rosszat, nem a papír fog minket összekötni. Más mit mondd azzal meg nem foglalkozzunk :)
2013. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!