Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt olvassátok el! Mégis mit...

Ezt olvassátok el! Mégis mit engednek meg még maguknak a nőgyógyászok? Ha nincs boríték, nincs normális ellátás sem állami intézménybe?

Figyelt kérdés
Én kiakadtam rajta teljesen, mert ha csak 1 kórházról és orvosról lenne szó benne, még oké, van ilyen, de a cikkben több kórház és több orvos is szerepel.
2012. máj. 14. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Hol a cikk?
2012. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
?
2012. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Már 15 éve is ez volt.z sztk-s nőgyógyászom közölte,majd legközelbb megbeszéljük a tarifát,már akkor 20 000-ret akart kérni úgy,hogy ő már nem is vezethetett szülést a szeme miatt.

Azóta találtam egy szuper orvost s 4 gyerekem született.Sajnos csak 1-szer jutok el egy évbe az orvosomhoz is mivel magánkórház lett s nagyon drága.

2012. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

bocsi a link lemaradt


[link]

2012. máj. 14. 10:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is voltam már hasonló helyzetben, amíg nem történt meg velem, el sem akartam hinni. Ráadásul egyedül kellett bemennem, hirtelen senki nem tudott elkísérni, legalább egy órát vártam a folyosón, ügyeleten éjszaka,vetélés közben, azt hittem, ottmaradok, megmozdulni nem bírtam a görcsöktől, közben szinte teljesen átáztam a vértől. És amikor végre bejutottam, még a dokinak állt feljebb, minek mentem én most oda, most ő mit csináljon velem. (megvizsgálni sem akart) Amikor nagy nehezen mégis rávettem, hogy ugyan nézzen már meg, nagy flegmán közölte, hogy "nincs szívhang". és kb enniyvel elintézett. Utólag is alig akarom felfogni, hogy ilyenek komolyan megtörténnek.
2012. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez az átlag. Egészségügyben dolgozom, de néha nekem ég a fejem mások miatt is, és minden nap eszembe jut, hogy ezek az emberek lennének az ország legempatikusabbjai? A kevés, tiszteletet érdemlő, elhivatott embert is húzzák le magukkal, és már senki sem bízik bennük, pedig vannak még, akik megérdemelnék! (nem a pénzért!)
2012. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nekem 2 gyerkőcöm 2 külön dokinál született Budapesten más-más kórházban. Szerencsére nekem sikerül nem pénzéhes és boríték nélkül is kedves, segítőkész orvosokat kifognom, de ez. Rettenet.

Én is állami alkalmazott vagyok, nem egészségügyben, de engem fele ennyiért azonnal, de mindjárt kiraknának és jók kis pénzbírságot akasztanának a nyakamba egy fincsi kis ügyész kivizsgálással. Elképesztő!!!

2012. máj. 14. 11:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen mik vannak...Hát igen valóban ez a magyar valóság. Elszomorító és nem látom a kiutat.

Viszont azt megjegyezném, hogy én a MÁV kórházban szültem novemberben ügyeletes dokinál és szülésznőnél, nagyon rendesek, kedvesek voltak, pedig nem fogadottak voltak, és nem tudták, hogy jövök. Szerencsére azért van ellenpélda is, de valóban szánalmas ami ma az egészségügyben folyik.

2012. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom ezt a hölgyet,én is hallottam már cifra sztorikat....


De azért nem szabad általánosítani szerintem...én végig sztk-ba jártam, a terhességem vége felé többször bementünk férjemmel a kórházba-mint utólag kiderült-hülyeségek miatt,mégsem ordították le a fejem.A szülésem is ügyeleten volt és annak ellenére, hogy a szülésznők egy egész napos tanfolyamon vettek részt előtte,mind nagyon kedvesek voltak.

Szóval vannak azért pozitív példák is.

2012. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bence_ ***** válasza:

2 gyerek két különböző kórház.

Ok, hogy nem volt párom karjába való kanül, stb.

De emberségesek voltak mindenhol.

2012. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!