Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom azt mondta, nem akar...

A párom azt mondta, nem akar tőlem gyereket, mert van egy betegségem, normális ez a dolog?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 14:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Milyen betegség?

Ha nagyon komoly, örökölhető, tönkreteszi az életét a gyerkőcnek, akkor a kételyét megértem a párodnak, és ilyenkor muszáj átbeszélnetek.

Ha viszont nem ennyire komoly a betegség, akkor lehet még nem akar gyereket, vagy a kapcsolatotok nem stabil és amiatt nem akarja, és csak a betegségedre fogja.

2012. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát,attól függ mi a betegség. Ha a beteg is örökölheti, akkor talán jogos az aggodalma.
2012. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális dolog. Te szeretnél babát? Miért vagy vele ha így áll a dolgokhoz? Megkérdezhetem hogy milyen betegséged van?
2012. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
attól függ, milyen betegség. Ha fogyatékos vagy akkor megértem, de akkor nem itt lennél...
2012. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
elárulod a betegséged?
2012. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretnék egy kis babát:)

Nem vagyok fogyatékos, annyi az egész hogy találtak egy cisztát az agyamban amit műteni kellene, de nem teszik, meg mert élet veszélyes.

Kétlem hogy ilyet örökölhet baba, legalábbis az orvosom azt mondta hogy nem kell aggódnom ez miatt.

2012. máj. 7. 14:35
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem normális... nem értem a párod gondolkodását...
2012. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Akkor a párod esetleg attól fél, hogy súlyosbodik az állapotod, és nem tudnád ellátni a babát? Ez esetben szerintem nyugodtan vállalhatnátok babát.
2012. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
Normális. Az ember egészséges utódra vágyik és nem mindenki képes egy beteg gyermeket szeretni/nevelni.
2012. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jajj, cisztát nem lehet örökölni! Ezt mond meg a párodnak is, ha kell olvasson utána a témának. Egyébként ha nem operálnak meg, az rád nézve jelenthet veszélyt? Nem lehet hogy a párod fél hogy elveszít és ezért nem szeretne babát?
2012. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!