Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Anyukák, leendő anyukák, mi a véleményetek erről a babakocsiról???


[link]


2012. máj. 15. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ez tökéletesen megfelel a célnak, bár nem írják, hogy hány kiló. A mi babakocsink is hasonló, de marha nehéz, így az első időkben csak segítséggel tudtam le-föl vinni a sétákból a kicsimet, mivel lépcsős házban lakunk. Én annak vagyok a híve, hogy a mózes rész legyen nagyon kényelmes, esetleg napernyőt még lehet hozzá beszerezni, mert sportbabakocsiként elég keveset használtam a súlya miatt, így én beszereztem egy ernyőre csukható kis könnyű babakocsit (4 ezer forint volt akciósan), arra jó volt, amíg lementünk a boltba, vagy a játszótérre, hiszen abban már soha nem aludt, amikor pedig elindult, már alig akart megülni a kocsiban, szinte mindig sétálni akart.
2012. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó.

Az ára is, és a kinézete,felszereltsége is.

2012. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem pont ilyen, de hasonló volt nekünk és nagyon szerettem. Ha ez is olyasmi mint a miénk, súlyra, irányíthatóságra, akkor szerintem ez is tök jó kocsi!

A miénk Baby Point V3 volt, és szuper volt, nagyon bevált.

2012. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!