Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki? Tapasztalat?

[link]


2012. máj. 4. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem ilyen van és nagyon-nagyon szeretem. Akkor jó, ha nem kell emelgetned és tömegközlekedni. Szuper meleg volt télen. Most jó "sport babakocsi".
2012. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nem ismerem a típusát, nagyon szép, de szerintem baromi drága.
2012. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajna emelgetnem kell, de ennél eddig csak nehezebb kocsijaink voltak és azzal is megoldottuk. :)

Jók a kerekei?


Én azt vettem észre, hogy ebben a kategóriában nem drága, nekünk meg mindenképpen jól jönne ez a multifunkciós kocsi. Persze ha valaki tud olcsóbban ne fogja vissza magát és ossza meg velem! :)

2012. máj. 4. 12:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem drága, Én is nézegettem ezeket, de végül egy Anmar Hilux-ot vettem múlthéten. :)
2012. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én drágállom, meg nekem nem tetszenek az ilyen "össze-vissza menős" kerekek. Szerintem ez sokkal jobb:

[link]

10 ezerért veszel hozzá babahordót és még akkor sincs ott az ára.

2012. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na én meg pont az ilyen kerekekkel nem tudok közlekedni. :D
2012. máj. 4. 14:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. :)

Bár attól is függ, hogy milyen terepviszonyok között fogod használni. Nálunk elég rosszak az utak és a járdák, és amit te mutattál az nálunk szóba sem jöhet.

2012. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ér többet 20ezernél max 25nél egy kocsi se.Igaz,kiszolgálja az embert évekig,de minek?Főleg sok több 100ezres kocsi is...Nevetséges.Ahogy a babacipő 6ezer ft is.
2012. máj. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem mindenki vegyen olyat amit a pénztárcája megenged és amilyenre vágyik.


Engem is megpróbáltak meggyőzni, hogy nem kell ilyen meg olyan kocsi, mert milyen drága, jó lesz az 20e ft-ért is. Nem hagytam, hogy beleszóljanak, az Én pénztárcám, én tudom mennyit bír el.

2012. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő a 3. babánk, az előzőkkel elnyűttünk sok kocsit. Mind olcsó volt és hát egyikkel sem voltam elégedett. Most úgy döntöttem, hogy ez az egy, amin nem fogok spórolni. Az előző gyerekekről mindenünk meg van, így csak kocsit kell vennünk, de abból végre olyat szeretnék, amit nem bánok meg, mint az eddigieket.
2012. máj. 5. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!