Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hihetetlen, Ti elhiszitek ezt?

Hihetetlen, Ti elhiszitek ezt?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 26. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Én elhiszem.. amik vannak a világban. Pont egyik nap olvasgattam erről több cikket is. Császármetszéssel szült állítólag. és 40 éves korában meghalt a gyereke. De van másik gyereke is. Egyébként épp egyik nap volt hírekben hogy talán szegedi 5 éves kislány is menstruál, és a műzliben található gombára gyanakodnak...
2009. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Van ilyen betegség, hogy a lányok extrémen korán érnek meg, a neve valami hosszú és bonyolult. Nála is ez volt a helyzet, de kérdezem én, vajon hogy is kerülhetett a baba a hasába... gondolom nem magától :S
2009. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé szkeptikus vagyok az olyan hírekkel kapcsolatban, amelyeknél nincs megjelölve a forrás. számomra ez az írás hiteltelen. ha a szerző könyvből szedte az infót, azt kellett volna megjelölnie. Ha valamilyen hírügynökségtől, azt is meg kellene említenie. kétlem, hogy a picibaba.hu szerzője ott lett volna 1938-ban :)
2009. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Olvastam már ezt a sztorit én is, a rekordok könyvében is benne van. Szerintem ez igaz.

Kommentekben sokan írják, hogy a szülők miért nem vették észre. De könyörgöm, egy öt éves gyereknél ki gyanakodna terhességre??? A szülők is látták, hogy nincs rendben valami, de szerintem a terhesség eszükbe sem jutott. Én nagyon azért sem tudom hibáztatni a szülőket, hogy valaki teherbe ejtette a kislányt, hiszen a 30-as években azért még sokkal lazábban fogták a gyerekeket, nyugodtan csatangolhattak mindenfelé, hiszen nem kellett őket félteni a száguldozó autóktól, és jóval kevesebb szörnyűség is történt, legalább is még nem volt híradó így kevesebbről tudtak.

2009. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem.

Amúgy sem annyira hihetetlen számomra, mivel az egyik rokonom 7 évesen menstruált, az anyukámnak és nekem 10 éves korunkban jött meg először.

Engem inkább az borzaszt el, hogy miként lett terhes (gondolom nem ő kezdeményezte a szexuális aktust).

2009. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már csak arról nem volt szó, hogy ki az apa?????
2009. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem derült ki, hogy ki az apa. Az apját gyanusították, de felmentették.
2009. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyanmár....
2009. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt a képet egy teljesen más cikk kapcsán láttam.Az az írás arról szólt,hogy a kislány egy rendkívül ritka fejlődési rendellenességgel született:fetus in fetu a neve.Ez azt jelenti,hogy magzati korban egyik baba hasüregébe kerül a másik,és parazita ikerként fejlődik tovább a testvére testében.Szó sincs terhességről.Rendszerint,ha észreveszik,akkor műtéttel eltávolítják a parazita ikret,aki nem is életképes,mert a testvér véréből táplálkozik.

Viasat 3 -on volt hasonló sorozat,emberi történetek címmel.

2009. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!