Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hát ez valami hihetetlen! Mit...

Hát ez valami hihetetlen! Mit csináljak most? Aki hasonlóan szokott járni mit csinál ilyen esetben?

Figyelt kérdés

ez egyszerüen borzalmas! Nálunk az SZTK-ban szinte mindenhova idöpontot kell kérni, minden vizsgálathoz. Ami önmagában nem is lenne baj, de a gáz az, hogy pl. az orvosom mondja, hogy kérjek idöpontot ultrahangra jövöhétre. Próbálkozom hívni, nem veszik fel. Naponta többször is. Mikor végre sikerül 2-3 nap után, következö hétre nincs ám idöpont csak rá 2 hétre. És ezt mindig megcsinálják velem, így állandó csúszásban vagyok. Legutóbb most 11-én sikerült bejutnom a dokimhoz, mondta, hogy kérjek ctg-re idöpontot jövöhétre. Miután hazajöttem folyamatosan naponta többször is próbálkozom hívni, senki nem akarja felvenni. Ráadásul péntek is van, jövöhétre megint kizárt, hogy van idöpont. Viszont ez már nem az az idöszak mikor csúsztathatnak, jövöhéten 36. hetet töltöm, itt 2 hét eltérés már szülést is eredményezhet. Egyszerüen fogalmam sincs mit tegyek. Jártatok már hasonlóan? Mit tettetek? Minden sztk ilyen? El vagyok keseredve, mert így önhibámon kívül nem fogok eljutni erre a vizsgálatra.

35+5 hetes


2010. aug. 13. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mielött hazamennél,egyböl kérj idöpontot.
2010. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja jó rendben, köszi ez még nem jutott eszembe:)
2010. aug. 13. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már én is jártam így, a 18 heti uh-ra 3 héttel előtte jelentkeztem, de csak a 21.hétre adtak. És még le is csesztek a telefonba hogy az én hibám, miért nem jelentkeztem előbb. Aztán felhivtam a védőnőt, ő azt mondta igen ez már késő, de mostmár mindegy, ez van, biztos igy is jó lesz. És ha nem?! Ez tényleg szomorú, hogy ennyire foglalkoznak az emberrel az sztk-ban.
2010. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!