Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 29 hetes terhesen STING koncert?

29 hetes terhesen STING koncert?

Figyelt kérdés
pont a szülinapomra esik, szeretnék elmenni, nem nagyon hangos ez a babának? tapasztalatok valaki? :-)

2012. máj. 15. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangos, de próbálj olyan helyre jegyet szerezni ahol nem tudnak nekinyomódni a hasadnak.
2012. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom,hogy a terhesség nem betegség, élvezd :) Ha nem lesz semmi baj, nem löknek fel, nem ütik meg a hasad, és jól érzed magad, miért ne? Jó szórakozást! :)
2012. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ülőhelyre jegyet, ott nem lehet semmi baj. Én rendszeresen jártam moziba, irtó hangos akciódús filmekre. Nem mondom, hogy nem ficánkolt a kispasi odabent...
2012. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

en a hetvegen p.mobil koncerten voltam es ugy ereztem hogy a pici lany is erezte :) foleg a kedvenc dalomnal :))

35 hetes kismama :)

2012. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
elvezte* erezte helyett :)
2012. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én sajnos kihagytam ezeket az alkalmakat mert meg voltam győződve hogy süket lesz a baba (nyugodtan lehet röhögni:-))),musical előadáson is szorítottam a párnát a hasamhoz hogy tompítsa:-)))) aztán a nődokim mondta hogy van operaénekesnő páciense egészséges halló babával, pedig koncertezett vele, azóta másképp gondolom:-) érezd jól magad!:-)
2012. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten néztem meg egy akciófilmet Bruce Willisszel a moziban. 2 órán keresztül akkorákat rúgott belém a lányom, hogy azt hittem kiszakad az oldalam. Nagyon nem tetszettek neki a lövések szerintem. Tuti hangos volt neki, mert máskor ilyet nem csinál. Szegény. Bár tudom, a terhesség nem betegség, nem is vagyok egy aggódós típus, de nagyon sajnáltam. :(

Egy koncert talán más. Baja nem lesz, az tuti. Moziba ne menj erre a filmre! :)

Jó szórakozást.

32 hkm

2012. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én is 34 hetesen néztem meg a 2012-t a moziban, 2 télikabáttal tompítottam a hangot, de még így sem tetszett neki. Viszont előtte 1 hónappal még nem zavarta a hangos mozi sem. Egy koncert más a zene miatt szerintem, én simán elmennék. Jó szórakozást!
2012. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!