Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha csődbe megy a cég, ahol 4...

Ha csődbe megy a cég, ahol 4 éve dolgoztam, s miközben én itthon vagyok két picivel, egy harmadikra várva, akkor hogy leszek biztosítva: pocakkal kell loholnom másik állás után a szülésig?

Figyelt kérdés
10 éve dolgozom egy cégnél, 4 éve szültem első gyermekemet, 2 éve a másodikat. Férjemmel szeretnénk még egy kisbabát, de a cég ahol dolgoztam, hadilábom áll. Jövő nyárra terveztük a születést, ha sikerül, de közben lehet, hogy csődbe megy a munkahelyem. Tudom, ki nem rúghatnak, de mi a helyzet akkor, ha csődbe megy a cég? Ilyenkor mi a kismamák sorsa tb és egyéb szempontjából?
2008. ápr. 23. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én nemrégiben feltettem egy hasonló kérdést, bemásolom neked, itt megnézheted, amiket írtak nekem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2008. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a linket. Megnéztem, jó tudni. Még amiatt aggódom, hogyha pocakos leszek, amikor tönkremegy a cég, (azért remélem nem így lesz...) akkor szüléskor biztosítottnak számítok-e?

Még egyszer köszi! :)

2008. ápr. 23. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!