Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a FISHER...

Mi a véleményetek a FISHER PRICE ugrálós zebráról?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Őszintén?Én ezt is a felesleges dolgok közé sorolnám.Ritka nagy barom...ág,szerintem.Ráadásul az ára is horror,ebből a pénzből már sokkal értelmesebb hasznosabb dolgokat lehet venni.Én leviszem a játszóra a csemetémet,és ott is van hasonló funkciójú játék.

De biztos van valaki akinek van,és ki tudja használni!

2009. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem jó. Kicsi, kemény, ha nagyon rajtavagy a dolgon akkor inkább ugrálós micimackó, de sok helyet foglal és nem érdemes mevenni. Viszont vannak ezek a felfújható erős gumi állítok, ugyanúgy lehet vele ugrálni és nem helyhezkötött kb 4 e ft. Azt még később is lehet használni, ellentétben ezekken a fixekkel.
2009. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon drága és felesleges,inkább vegyél rody lovat (nem bizti hogy ez a jó neve).Gumi az egész és kis helyet foglal,ráadásul ha ráun csak leengeded és el is rakhatod.A kisfiam imádja,lehet rajta ugrálni rendesen:):).50kg-ig lehet használni.Szerintem többet ér.Nemrég vettük a lidlbe.
2009. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!