Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Fisher Price...

Mit gondoltok a Fisher Price Ugrálós zebrájáról? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

2 éves a lányom. 12 kiló és 86 centi. Kis örökmozgó, azt szeretném tudni, hogy megéri-e neki megvenni, mert most használtan tunék venni neki 10000 Ftért. De nem tudom, hogy lekötné-e a figyelmét. A játszótéren szereti az ilyen rugós hintalószerű játékokat.

Akinek van ilyen, azok nem e csalódtak benne?

A termékről a link: [link]


2010. máj. 4. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! 1 éves volt a kislányom amikor kapta és a mai napig imád rajta ugrálni. (most 19 hónapos)
2010. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk van,13hónapos a kislányom.1éves szülinapjára kapta.Nagyon szereti,napjában többször ráül.Imádja a hangját is.A nővérem kislány 2és fél éves,mikor eljönnek rászokott ülni egy keveset.De ezt nem foghatom a nem érdeklődésre inkább siet,minden játékkal szeretne játszani.Mi nem bántuk meg.10ezer forintért meg nem rossz szerintem.
2010. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szikra veronika ***** válasza:
Szia! Nekünk is van és a változatosság kedvéért mi is a szülinapjára vettük neki. Nagyon imádja és szerintem is jópofa játék és 10000ft-ért nem is drága.
2010. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

Esetleg olyanok válaszát is várom, akiknek hasonló korú a gyermekük.

És ha valaki tudja, hogy hány kilóig lehet ráülni?

2010. máj. 4. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hét múlva lesz 2 éves,15 kiló,és imádja.Örökmozgó kis srác,ezért is vettük neki,amikor 1 éves volt.Nagyon profin pörög-forog rajta,ugrál,látszik,hogy élvezi.Én csak ajánlani tudom.
2010. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A leirásban 3éves korig ajálják.
2010. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!