Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt hiszem begyulladt a...

Azt hiszem begyulladt a cicim, és újra jön belőle a tej is, de csomós és fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
már egy éve nem szoptatok, mégis minimális tej volt benne, de a nőgyógyász azt mondta 4 hónappal ezelőtt, hogy nincsen semmi baj. most viszont fáj, és csomós, de nem az egész, csak a mellbimbóm alatt, és folyt is ki belőle tej, de nem volt se büdös, se sárga, normál fehéres színű..most borogatom hideggel, de nem tudom, el kellene-e mennem dokihoz, szívesen megspórolnám azt a 10.000 ft. szerintetek? köszönöm a válaszokat
2012. máj. 18. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! én meleg víz alatt kimasszíroznám a csomókat és ha rendbe jött, utána jöhet a hideg vizes borogatás, urtica urens és a köv napokban kevesebb folyadék. Nekem 5 hónapja nem apad el, de egyelőre nincs teendő vele, bár én nagyon keveset iszok, lehet azért.
2012. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom
2012. máj. 18. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meleg vizes borogatást tettem rá, átmasszíroztam, majd kifejtem belőle a tejet.Utána tettem rá hideg vizes borogatást.Minden alkalomnál kevesebb volt a tej.

Tehát hasonlóan csináltam, mint az első válaszoló.

2012. máj. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!