Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A saját arcát miért takarja...

A saját arcát miért takarja ki a fényképen és a babáét meg nem?

Figyelt kérdés
Egy fórumon láttam az egyik felhasználó képeit. A párja és a saját arcát is kitakarta egy fekete téglalappal, míg a babájukét nem. Ebben mi a logika? A kicsi személyiségi jogai nem érdekli?

2012. máj. 21. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, h pont a kicsit akarta megmutatni.
2012. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a babát szerette volna megmutatni, de azt nem akarta, hogy ők felismerhetőek legyenek. Azért valljuk be, egy babát nem olyan könnyű felismerni, egy felületes néző számára eléggé hasonlóak :) Meg merem kockáztatni, ha a saját fiamról látnék egy olyan csecsemőkori képet, ahol egy számomra idegen kezében van, lehet, hogy csak azt jegyezném meg, hogy jé, mennyire hasonlít az én fiamra babakorában.
2012. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két kép van fent. Az egyiken csókolózik a párjával (kitakart arccal), a másikon az apuka fogja a babát. Nem igazán látom ennek az értelmét...
2012. máj. 21. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos azon a képen a szülők bénán néznek ki, de a baba viszont szép. Nekem is szokott lenni ilyen fényképem, csak azt biztos nem mutogatnám, még így sem.
2012. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez azért nekem is fura..
2012. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!