Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép a gyermeked? Milyennek...

Szép a gyermeked? Milyennek látod?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy minden anyának a sajátja gyönyörű, de mégis érdekelne, hogyan látájátok a saját gyermekeiteket?
2012. máj. 22. 12:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
szépnek látom őket,
2012. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig rácsodálkozom, hogy milyen szép gyereket hoztunk össze:) De tény, hogy elfogult vagyok:D
2012. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen gyönyörűnek :) Komolyan :) Persze nem tudom, hogy van-e olyan szülő aki csúnyácskának látja a saját gyerekét.

Bár a kicsi amikor született akkor nem volt épp épületes látvány, de ő is helyre rázódott, így én 2 világszép gyerek anyukájának mondhatom magam :D

2012. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Két lányom van, a kisebbiket szebbnek látom, de a nagy is szép kislány.
2012. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 krisztivan ***** válasza:
71%
Szerencsére tényleg szép fiam született:-))Elfogult vagyok természetesen de mivel azért a földön járok látom,hogy számomra mi a szép.És Ő az:-)))Ja, és természetesen mindenki el van "ájulva" tőle mert még ráadásul egy kis vigyori is.
2012. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szép a kisfiam. Nyilván elfogult is vagyok, de eddig bárki meglátta, ájuldozott, hogy mennyire gyönyörű baba.
2012. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

3 gyerekem van. Nem a világ legszebb gyerekei (tekintve hogy rám hasonlítanak) de imádom mindet, és nem ez a fő érték az életben szerintem:) ja és persze nem fogom nekik mondani sose, hiszen nem akarom őket megbántani, de attól hogy az anyjuk vagyok még a szemem jó:))

Annyira tudok nevetni az ilyesmin amikor írják mások hogy hát gyönyörű a gyerekem HISZEN MÁSOK IS MINDIG AZT MONDJÁK:))))

Miért, őszintén, volt már olyan hogy valakinek a gyerekére azt mondták volna hogy NEM SZÉP?? :)

2012. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó, lehet, hogy te nevetsz ezen, de ha csúnya lenne a gyerekem szerintem inkább semmit nem mondanának, nem azt, hogy gyönyörű...
2012. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

7.: nekem is pont ez jut mindig az eszembe :)

Mert milyen is lenne, hogy ez a Zolika milyen csúnyácska, de nem baj legalább szépen mosolyog :)

Ha nem tetszik valakinek a gyereke a világért se sérteném meg soha azzal, hogy lerondázom. A szépség egyébként is szubjektív dolog ami nekem tetszik az másnak lehet, hogy nem...és pont ez a szép az egészben :) mennyire unalmas lenne, ha mindenki ugyan azt találná szépnek.

2012. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 krisztivan ***** válasza:
100%
Én nem szoktam azt mondani egy gyermekre hogy szép ha nem az:-))Viszont attól még lehet a legcukibb,legédesebb gyerek a világon:-))
2012. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!