Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha babát látogatni megyek,...

Ha babát látogatni megyek, illik az egész családnak ajándékot vinni? Ti minek örülnétek egyáltalán?

Figyelt kérdés
4 tagú család. Anya, apa és egy 3 éves kisfiú.
2012. máj. 22. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Apának egy bor, anyának csoki és/vagy virág, kisfiúnak valami kis matchbox, a pici babának meg egy kisebb ruhácska vagy valami apróbb játék, én ezeket vinném.
2012. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek volna lényegesebb, mármint a 3 évesnek. A felnőtteknek szerintem nem kell. A babának valamit és a kisfiúnak mindenképp, hogy nehogy azt érezze, ő már nem olyan érdekes.
2012. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagycsomó gyümölcsöt szoktam. Az hasznukra válik és drága manapság ezért tuti mindig örölnek.
2012. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 eNerdzsy ***** válasza:
61%
Felnőtteknek szerintem is szükségtelen bármit is vinni.
2012. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
A felnőtteknek nem kell, de a nagyobb gyerkőcnek mindenképp valami apróságot, ha a picinek is viszel, ne érezze hogy a pici baba az ő helyére lépett.
2012. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem, ha babalátogatóba mentek (mármint nemrég született a baba), akkor illik a szülőknek is vinni valamit (bor, csoki). Legalábbis mi vittünk mindig, ha mentünk újszülött babához látogatóba. Meg persze a nagyobbnak is valami kis játékot.
2012. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én annak örültem volna nagyon, ha valaki hoz egy nagy tepsi rakott krumplit, vagy rántott húst, vagy valami ilyesmit:)))

Persze nem kaptam senkitől főtt ételt, csak a szokásosat, amit leírtak az előttem szólók!

A gyerekeknek persze kis játék, ilyesmi....

2012. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért visz mindenki csokit az anyukának! Szoptatás alatt nem lehet kilószám csokit enni! Ráadásul én mindenkitől marcipános meg mogyorós csokit kaptam, amiből egyáltalán nem ehettem (vn letiltott minden magról a szoptatás alatt az allergének miatt)


Én is csak a gyerekeknek vinnék ajándékot, de most hogy így írja valaki, én is örültem volna egy tepsi főtt ételnek!!

2012. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hoztak főtt ételt!Ha közeli rokon nyugodtan.Én a barátnőmnek vittem(császáros volt)húslevest,csirketortát,sütit,mikor hazajött a kórházból.Örült neki nagyon,bár akkor csak én látogattam meg.Ha megyünk mi szoktunk,anyukának virágot,apukának bort,a nagyobbnak is valamit.
2012. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!