Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyi osztálypénzt fizette...

Ti mennyi osztálypénzt fizettek/hó általános iskolában?

Figyelt kérdés

Kezdődnek az osztálykirándulások.

A 4. osztály 1500Ft-ot fizetett havonta, a 6. osztály 500 Ft-ot fizetett havonta. Együtt mennek kirándulni. Kicsit furcsa a különbség.


2012. máj. 23. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:

A 4-esek biztosan a Hiltonban szállnak meg, a 6-osok pedig sátraznak...


Viccet félretéve, ez tényleg több, mint furcsa. Feltéve, hogy az osztálypénzből nem költöttek más dolgokra is, és nemcsak a kirándulásra tették azt félre.

Kérdezd meg az osztályfőnököt vagy a SZMK elnökét.

2012. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a nyolcadikban 500 a hatodikban 1000. Én is furcsállom.
2012. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsős a fiam,800 ft. az osztálypénz(a bölcsiben 500ft)

és ebben benne van a tisztasági csomag is.

A fiamék erdei iskolába mennek 3 napra Agárdra,arra külön kellett fizetnem 16 ezer ft-ot.

Ha jól kiszámolom az osztálypénz nálunk 192 ezer ft/év,kíváncsi vagyok mire költik el...

2012. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Több mint furcsa.... :-)

Mert ha az osztálypénz 1500/hó, akkor a 2 napos kiránduláson 7500 Ft-ot el kellene költeni.

És az osztálypénzből csak a kirándulás van fizetve.

2012. máj. 23. 19:19
 5/8 Papen válasza:
Nekem két fiam jár suliba a nagyobb 3-ba a kicsi 1-be. A nagyobb osztályában én szedem az oszt pénzt kezdetektől.Mindent napra készen vezetek számlákkal igazolok ha kérik.(500Ft/hó)Egerben voltak kirándulni Tőlünk kb 90 km.Maradt 27000Ft.Első osztályban op (1000Ft/hó)egy közeli kis faluban voltak nem terülhetett sokba.Aki megvan bízva a tanítónéni számlák nélkül viszi tőle a pénzt és nem tudja hogy mire költi.Az üzenő arra van használva hogy be írják mire kell még pénzt befizetni.Erősen gondolkodom azon hogy a következő szülőin szóváteszem.
2012. máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 2000 ft/ hó (mondjuk gimi, de nem tudom azért ez elég sok:S)
2012. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányom 4. - es és már elsőtől havi 500 ft - ot fizetünk és az összes tanuló egyformán fizet!
2012. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálunk (gimi - 13. évfolyam) első évtől kezdve 2000/hó. De ami a fura, hogy most egy hónapja küldte ki az SZMK-s anyuka, hogy egy vagon tartozásunk van, visszamenőleg öt évre. A nagy részét a befizetési bizonylatoknak megtaláltam, de 2-3-at nem. Ti mit tennétek? kifizetnétek újra? Mert tutira befizettem, de hogyan bizonyítsam, még a bank sem képes - állítólag - ennyire visszamenőleg biztosra megmondani...???

Szóval így tényleg sok a 2000, ha újra kell egy részét...

2012. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!