Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik jobb/rosszabb egy...

Melyik jobb/rosszabb egy gyereknek: ha két anyuka neveli vagy ha két apuka?

Figyelt kérdés
Értem, az a legideálisabb ha hagyományos a felállás, de ebből a két végső lehetőségből melyiket gondolod jobbnak?
2012. máj. 23. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Mr Gerrison szerint egyik sem.
2012. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Te nem bírsz lekattani erről a 2férfi felállásról?
2012. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést én is láttam, azt nem én tettem fel, áttették amúgy a humor kategóriába.
2012. máj. 23. 20:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknek a legjobb az apa és anya felállás.Egészsgées példakép..Még ideálisabb lenne ha sem az apa sem az anya nem lenne agresszív alkoholista barom állat..
2012. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egészséges*
2012. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom.Hogyha választani kellene egy alkoholista , drogos , verekedés anya-apa és egy normális ,tisztességes meleg/leszbikus pár között hogy hova menjen a gyerek akkor egyértelműek a leszbikus/meleg párnak kellene ítélni a gyereket.
2012. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Én nem bántam volna ha gyerekkoromban két szexi fiatal szőke cicus nevelt volna.


Jó lett volna nézni őket ahogy ölelgetik egymást stb. :)

2012. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
akkor már jobb ha állami gondozásba kerül!
2012. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Még mindig jobb két anya vagy két apa, mint sok apa-anya, akik nem fogják fel, hogy kincs a gyerek, és sz*rnak bele.

Mire egy meleg pár eljut oda, hogy gyerekük lesz, azok meg is becsülik! Nincs olyan, hogy negatív minta, bizonyítottan a melegek által nevelt gyerekek közt sem magasabb a homoszexuálisok aránya, mint a heterók által neveltek közt.

Egyébként kérdésedre a válasz: bármelyik felállás jó, ha normálisak a szülők, ez alatt azt értem, nem isznak, nem agresszívek és szeretik a gyereküket.

2012. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
egyiket sem. akkor inkább legyen egyszülős a család. az nem normális, hogy a gyerekbe az a minta rögzül, h két egynemű ember és egy gyerek alkot egy családot.
2012. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!