Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ettől még lehet rosszabb?

Ettől még lehet rosszabb?

Figyelt kérdés
Mikor még 13 éves voltam apukám agyinfarktust kapott kettőt és ezért le bénult a jobb oldala mikor haza hoztuk a kórházból mi tanítottuk meg újra járni mert nem tudott ez két évig tartott de a két év alatt szinte minden nap veszekedett anyámmal.Mikor már tudott apám járni görbebottal akkor mindig ki ült éjszaka a konyhába persze olyan hangosan ment ki a konyhába hogy az egész család felébredt rá,anyám ki ment hozzá hogy meg kérdezze hogy mi baja és rendszeresen mindig veszekedtek persze apám kezdte mindig a veszekedést.És nagyon sok éjszaka így telt el persze én meg a nővérem ezt minden éjszaka végig kellett hallgatnunk és sosem aludtunk.Én mindig elaludtam suliba az órákon mert fáradt voltam rendszeresen.Az egyik év nyári szünetében már azt hittem el költözök otthonról mert már annyira sokat veszekedtek napi 3-4x össze vesztek.Aztán anyám kiborult és szívinfarktust kapott bent volt az intenzíven 1 hétig meg 2 hétig a sima osztályon.Aztán haza jött a nagyobbik nővérem el kezdte mondani hogy én miattam borult ki anyám meg mindig a szememre hányta aztán apám is azt mondta a végén meg anyám is csak a kisebbik nővérem próbált megvédeni hogy nem én miattam került anyám a kórházba.Azóta el telt 2 borzalmas év ,és megint kórházba került anyám daganatot találtak nála a nyári szünetem csak abból állt hogy mentünk anyámhoz a kórházba mostam meg takarítottam itthon.Néha már nem bírtam ezt a sok mindent és próbáltam egy kicsit kikapcsolódni és leültem számítógépezni meg mászkáltam össze vissza.Apám 1 nap után azt mondta egyfolytában hogy én miért nem csinálok itthon semmit meg hogy csak én költöm a pénzt és össze vesztünk és mivel már nincs benne annyi erő hogy megüssön mindig szavakkal bánt mindenfélét kiabál rám.A kisebbik nővérem időközben ki költözött külföldre 1 éve külföldön van a nagyobbik nővérem meg 10 éve.El mondtam a kisebbik nővéremnek hogy már nem bírom tovább ő meg mindig azt mondja hogy hagyam rá apámra amiket mond de már egyszerűen nincs erőm hogy rá hagyjam.Aztán megint azt mondja hogy anyám miattam van a kórházba meg már mások is mert apám mindig azt mondja hogy engem mindig kiszolgált anyám stb.Anyámat felhívtuk telefonon és anyám azt mondta hogy csak te hiányzol ezt mondta apámnak és mind a ketten sírtak ez rosszul esett nekem hiszen akkor én nem hiányzok neki?Tegnap haza hoztuk anyámat a kórházból le akartam ülni enni anyám egyből ordít velem hogy mit csinálok miért nem hozok neki egy párnát az ágyra meg hogy segítsek neki felülni az ágyból.És mondtam neki szeretnék enni és erre a válasz nem érdekli segítsek neki.Segítettem neki,utána apám kötött belém össze vesztünk és nem bírtam tovább be mentem a szobámba és el kezdtem sírni.Most fogok érettségizni és utánna még van 2 év szakma hogy fogok ki bírni ezt az időt? Bocsi hogy ilyen sokat írtam:S
2011. szept. 23. 12:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 18/F
2011. szept. 23. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

téged sem kímél a sors az tuti.

a nagyobbik nővéred nem óhajt hazajönni míg anyukád lábadozik azért ő mégiscsak idősebb.

mindig az a gyerek a rossz aki otthon van ez velem is így volt mindkét tesóm kollégista volt én meg otthon maradtam anyámékkal- hát én sem csináltam állítólag soha semmit de a takarítás az totál az enyém volt mindkét szinten stb.a tesómék meg hétvégén ha hazajöttek akkor őket imádjuk nehogy elfáradjanak,süti mittudomén nekik nyaralás volt az 4+1év kolesz.

na hát én voltam az első aki suli után elköltözött most meg ők nyavalyognak nekem,hogy milyenek anyuék.

próbálj velük beszélni,és addig örüljenek míg te bírod mert ha te is elhúzol akkor mi lesz vagy direkt üldöznek??

2011. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szar ügy!Tényleg sok rossz összejött már neked eddíg is.Mondanám hogy probáld a jót is látni és probálj meg erősnek lenni,de sajnos abba is belefárad az ember egy idő után.Próbáld meg leérettségizni,addig még remélhetőleg kivirod otthon,aztán pedig probálj melot szerezni ha más nem suli melett melodiák által,ha van lehetőséged menj koleszba.Ha szerencséd lesz suli közbe találsz magadnak valakit akivel akár suli után össze is költözhetsz.Nem tudok neked jobbat kitalálni sajnos.Drukkolok hogy sikerüljön.Amúgy meg ha eddig kibirtad kifogod ezután is,attol független h ennyire megviselt minden én látom h te erős vagy.Járj el sportolni addig sem vagy otthon és levezeted a feszkót is,legajobb a küzdősport szerintem.Sok sikert!
2011. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: pontosan ahogy mondod állítólag én sem csinálok semmit.

Második válaszoló: Ahogy már te is írtad egy idő után bele fárad az ember hogy állandóan a jót lássa és én már lassan bele fogok fáradni,le fogok érettségizni meg ki is tanulom a szakmát de aztán tuti lépek le itthonról.

Köszi a válaszok egyébként.

2011. szept. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!