Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik jobb/rosszabb egy...

Melyik jobb/rosszabb egy gyereknek: ha két anyuka neveli vagy ha két apuka?

Figyelt kérdés
Értem, az a legideálisabb ha hagyományos a felállás, de ebből a két végső lehetőségből melyiket gondolod jobbnak?
2012. máj. 23. 20:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A 6-ossal és a 9-essel egyetértek. Annyi helyről hallani (és itt az oldalon is olvasni) hogy verik vagy szóban bántalmazzák a gyereküket az alkoholista szülők, végül elválnak (vagy nem) és játékszerként, bokszzsákként használják őket.

A legideálisabb persze az, hogy ha anya és apa harmóniában élnek és boldogan nevelik a gyereküket. De ha egy alkoholista,drogos család és egy tisztességes meleg család közül kell választani, akkor nem kérdés hogy melyik a jobb.

2012. máj. 23. 20:52
 12/15 Sókristály ***** válasza:
75%

Szerintem mindegy, hogy 2 apa, vagy 2 anya neveli fel a gyereket. A lényeg a szeretet, az odafigyelés.

A hálószobai történések meg amúgy sem a gyerekre tartoznak, akkor sem, ha külön neműek a szülők.

Annyi elvakult megnyilvánulást olvasni a homoszexuális emberekről, csak nem tudom, miért. Családomban van egy leszbikus lány. Sokáig titkolta, nehogy eltiltsam tőle a gyerekeimet. Pedig eszembe sem jutott volna. Ma már a gyerekek számára is természetes, hogy neki nő a társa, nem is csinálnak belőle ügyet. Amúgy a barátnőjének van egy fia, akit együtt nevelnek, és teljesen kiegyensúlyozott emberke. Most már kamasz, vígan csajozik, tehát nem követte anya példáját.

2012. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

szerintem mindegy, a lényeg hogy szeressék

én azt is megengedném hogy örökbe fogadhassanak meleg párok, mert az intézetben való neveltetésnél nincs rosszabb, és egy kisgyerek ezerszer boldogabb életet élhetne 2 szerető egynemű szülővel, mint egy intézetben

2012. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt a "rossz minta" dolgot. Ha az a gyerek hetero, akkor nem fog "elferdülni" azért mert 2 apuka vagy 2 anyuka neveli.

Ha értelmes homoszexuális párról van szó, akkor nyilván el fogják mondani a gyereknek, milyen egy "igazi" család, anyukával-apukával, hogy készül a kisbaba stb.

A lényeg, hogy szeressék, nem?

2012. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%
egyiksem,homoszexuális pár ne neveljen gyereket,abszolút nem normális dolog,jöhetnek akármilyen érvvel,egy gyereknek egy anyja és egy apja legyen az az egészséges
2012. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!