Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Melyik jobb/rosszabb egy gyereknek: ha két anyuka neveli vagy ha két apuka?

Értem, az a legideálisabb ha hagyományos a felállás, de ebből a két végső lehetőségből melyiket gondolod jobbnak?

2012. máj. 23. 20:30  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mr Gerrison szerint egyik sem.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont 2012. máj. 23. 20:30 Privát üzenet
Te nem bírsz lekattani erről a 2férfi felállásról?

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont 2012. máj. 23. 20:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt a kérdést én is láttam, azt nem én tettem fel, áttették amúgy a humor kategóriába.

# 3/15Időpont 2012. máj. 23. 20:32 Privát üzenet
Gyereknek a legjobb az apa és anya felállás.Egészsgées példakép..Még ideálisabb lenne ha sem az apa sem az anya nem lenne agresszív alkoholista barom állat..

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont 2012. máj. 23. 20:32 Privát üzenet
egészséges*

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont 2012. máj. 23. 20:33 Privát üzenet
Hát nem tudom.Hogyha választani kellene egy alkoholista , drogos , verekedés anya-apa és egy normális ,tisztességes meleg/leszbikus pár között hogy hova menjen a gyerek akkor egyértelműek a leszbikus/meleg párnak kellene ítélni a gyereket.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont 2012. máj. 23. 20:34 Privát üzenet

Én nem bántam volna ha gyerekkoromban két szexi fiatal szőke cicus nevelt volna.

Jó lett volna nézni őket ahogy ölelgetik egymást stb. :)

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont 2012. máj. 23. 20:35 Privát üzenet
akkor már jobb ha állami gondozásba kerül!

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont 2012. máj. 23. 20:41 Privát üzenet

Még mindig jobb két anya vagy két apa, mint sok apa-anya, akik nem fogják fel, hogy kincs a gyerek, és sz*rnak bele.

Mire egy meleg pár eljut oda, hogy gyerekük lesz, azok meg is becsülik! Nincs olyan, hogy negatív minta, bizonyítottan a melegek által nevelt gyerekek közt sem magasabb a homoszexuálisok aránya, mint a heterók által neveltek közt.

Egyébként kérdésedre a válasz: bármelyik felállás jó, ha normálisak a szülők, ez alatt azt értem, nem isznak, nem agresszívek és szeretik a gyereküket.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont 2012. máj. 23. 20:42 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
egyiket sem. akkor inkább legyen egyszülős a család. az nem normális, hogy a gyerekbe az a minta rögzül, h két egynemű ember és egy gyerek alkot egy családot.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont 2012. máj. 23. 20:46 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyuka->nagymama->dédmama->? Apuka->nagypapa->dédpapa->?
Mi van olyankor hogy ha én (anyuka) nem engedem hogy az apuka a nevére vegye a gyermekemet de ő meg azt akarja?
Ettől még lehet rosszabb?
Mi a rosszabb? Ha egy nőt megcsalnak, vagy ha egy nőt kihasználnak?
Normalis, egeszseges dolog mikor egy apuka a 12 eves lanyaval "szajon puszizik"?
Az apai nagyi megtiltotta a fiának, hogy látogassa a gyerekét!? Az apuka azóta nem jelentkezik! Ilyenkor mi van? A nagyi még nem is látott soha minket, de nem is kíváncsi.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!