Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem igénylem a gyest akkor...

Ha nem igénylem a gyest akkor a munkaügyi álltal indított bármely tanfolyamokon részt vehetek nem csak ami heti 20 órás?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretnék visszamenni a régi munkahelyemre a gyerek két éves lesz, akkor elmehetek munkanélküli segélyre gyes helyett hogy több pénzt kapjak?
2012. máj. 24. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyes után igényelheted a segélyt. De nem értem,hogy miért irod,hogy úgy több pénzt kapnál,amikor a segély nem több,mint a gyes.
2012. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is munkanélkülire mentem, miután közös megegyezéssel felmondtam. 47000ft volt a segély 90 napig, minden gyedről visszatérőnek ennyi. Mikor letelt a 90 nap, és mivel nem sikerült másik állást találnom, így visszamentem gyesre.
2012. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!