Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyi rosszindulatú...

Hogy lehet ennyi rosszindulatú ember? Nem is ismerik a másikat és így beszólogatnak!

Figyelt kérdés
Ma jöttünk haza a kisfiammal busszal találtunk egy ülőhelyet és oda leült a kisfiam.Jött egy idős néni és szólt a kisfiamnak,hogy hagy üljön már le,szó nélkül felállt a gyerekem.nagyon sokan voltak,kapaszkodtunk mikor viszont kezdett megállni a busz a fiam elengedte nekem egyik kezembe a táska a másikkal fogtam a kezét mondtam kapaszkodjon,de már nem volt ideje mert már le is lassított a busz én ugyebár toltam egy kicsit viszább,mert mellettünk volt egy kismama és nem akartam, hogy megüssem.Erre két idős nő minek az ilyennek gyerek rángatja csak a gyereket.először nem szóltam semmit de csak nem hagyták abba mondom,éppen hogy toltam vissza fele a gyereket hogy ne essünk rá másra.ezen annyira felháborodtam.komolyan azt se tudják,hogy mi van és így beszólogatnak!
2012. máj. 25. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ezekkel. Lépten-nyomon ilyenekbe ütközik az ember. Sz@rnak a másikra, semmi előzékenység nincs bennük. És azt se felejtsük el, hogy imádnak piszkálódni az unatkozó vénasszonyok.
2012. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, ne foglalkozz az ilyenekkel, szomorú, hogy nekik ennyi örömük van csak az életben, hogy másokat piszkáljanak. Én az ilyenek mellett már rég elmegyek, mert nem érnek annyit, hogy felidegesítsem magamat rajtuk. Annyira szeretem, hogy mindenki jobban tud mindent, és azt hiszi belelát a másik életébe. Amúgy nem csak a vénasszonyok ilyenek, múltkor pont egy kismama kritizált mindenkit a buszmegállóban, holott hozzá se szóltak, de fennhangon ecsetelte annak, aki vele volt, hogy mi a véleménye a 20 éves p.csákról... Mivel én is ennyi idős vagyok, kislányommal voltam, eléggé felháborított az általánosítása. De épp ezért igyekszem nem odafigyelni a beszűkült látókörű ostoba emberekre...
2012. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal is találkoztam, hogy két kisgyerek ült egy széken, és egy idős házaspár felrángatta őket, szó szerint, mert ők akartak odaülni...egyébként volt még üres hely a villamoson.

Sajnos vannak rosszmájú emberek, nem feltétlenül az idősebbek ők, de azolyanokkal nem is kell foglalkozni, mert ugye bolond lyukból bolond szél fúj.

2012. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sókristály ***** válasza:
71%

Lehet, hogy Ők másként látták az esetet, és valóban azt hitték, hogy rángatod a gyereket. Sajnos annyi ilyen esetet is látni: türelmetlen, fáradt anyuka, nyűgös, fáradt kisgyerekkel, és elszakad a cérna. Ilyenkor összeszorul a szívem, annyira sajnálom a megrángatott kissrácot.

Tényleg előfordulhat, hogy itt is egyszerűen benézték a helyzetet.

2012. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiad?
2012. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a kedvenc ilyen buszos sztorim az volt, amikor frissen begipszelt (jobb) kézzel mentem haza, még sajgott az egész, gyorsan helyet kerestem, hogy le tudjak ülni. egy hirtelen fékezéssel bal kézzel nem tudnám megtartani magam. erre egy néni, amint leültem, rám förmed, ő is ült egyébként, láthatólag teljesen jó kondiban volt, hogy a kismamának adjam ár a helyet. át is adtam, majdnem meg is történt az amitől féltem, hogy a fékezéstől elesek, aztán egy férfi átadta nekem is a helyet... annyira felzaklatott az egész szituáció, hogy ritka esetek egyike lett volna, amikor számomra kellett volna helyet adni és még én lettem nyilvánosan lebunkózva, hogy a könnyeim potyogtam, de szólni nem tudtam.

Aztán később kismama lettem, többnyire akkor is álltam, a szülés napján is, a vajúdás kezdete előtti órákban is állva utaztam. (akkor gondoltam is rá, hogy na ez az utolsó utam és egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor adták át a helyet) Ennyire figyelmetlenek az emberek, de a beszólogatás az megy nekik. Főleg a "nénik". Általánosítani nem szeretnék, de a kellemetlen sztoriaim 90%a idős nénikhez köthető

2012. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
* a történetemhez még: később a beszólogató nénivel ültem szemben. látszott rajta, hogy mennyire elégedett magával, hogy most megtanította, hogy mit, hogy kell. bizonyára közben észrevette, mintha addig nem virított volna, a gipszet is a kezemen. egy szóval nem kért bocsánatot, csak próbált szúrósan nézni rám. én meg csak azért is, néztem vissza rá, szégyenkezni valóm nekem nem volt. Neked se legyen. Tudod: hülyékkel nem lehet vitatkozni.
2012. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem most egy teszkós sztorim volt.

Bevásárolni mentünk a férjemmel, és két gyerekünkkel. A fiam 2 éves, a lányom 5 hónapos, őt az autós hordozóban a bevásárlókocsira tettük. Már lassan végeztünk, a fiam már nem bírta nagyon, folyton rohangálni kellett utána.Az egész üzlet végénél voltunk, alig volt nyitott kassza, mikor két zárt kassza között kirohant a fiam. Épp pár lépés után el is kaptam, kézen fogtam, és visszaléptünk. A nyitott kasszánál dolgozó nő gondolom látta, mi történt, és szólt, hogy "hölgyem, ott nem szabad BEJÖNNI" Én mondtam, hogy elnézést, de a férjem és a kisbabám ott állnak kb 3 lépésre. Erre a nő teljesen undok hangon megismételte, hogy "de ott nem szabad BEJÖNNI" Na akkor eldurrant az agyam, mondtam neki, hogy nem gondolja komolyan, hogy az egész kócerájt megkerülöm egy kétéves gyerekkel mert kilépett két kassza között, mikor ott van egy méterre a kisbabám meg a férjem.

A nő erre nem mondott semmit, a férjem meg jött, hogy mi történt? Mondtam semmi, csak félnek hogy visszalopok valamit a teszkóba...

azóta is eszembe jut, mert nagyon bántott a dolog. Aki fizetés nélkül felzabálja a fél pékrészleget, annak nem szólnak, de nekem igen mert kilépek a gyerekemért két kassza között...vagy nem látta a nő, hogy kiszaladt a gyerek? de mondtam...meg mi az, hogy BEJÖNNI nem szabad? ha azt mondja, KIMENNI,azt teljes mértékben megértettem volna.

A sorban állók annyira csúnyán néztek rám, mintha kb tolakodtam volna.

2012. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:-) "vissza lopni valamit a Tesco-ba" ez nagyon jó!!


Sajnos én is sokszor találkoztam rosszindulatú idős "nénikkel,emberekkel"... Sztorim özön!


Posta,rendkívül szűk (telepakolt) "folyosó" az ablakok előtt,csekket kellett befizetnem,persze az az ablak pont a legvégén volt. A "folyosón" egy ember és egy babakocsi fér el. A lányomat bevittem odáig,mert nem szerettem soha kint hagyni a kicsit. Már végeztem,tolattam kifelé,a babakocsit "húztam",mikor mellettem egy idősebb "bácsi" majd fel lökött,mert sietett csekket befizetni,nem tudta megvárni,míg kitolatok,ha akarta volna sem tudta volna senki megelőzni azon a szűk valamin! Persze "hülye fejjel" rászóltam,Ő meg rám förmedt,mintha én nem tudnék vigyázni.


Egy másik eset,szintén a postán, ezúttal két gyermekkel voltam (egy két évessel és egy 6-7 hónapossal) szintén csekket befizetni. Bevittem a babakocsit a szűk térbe, sorba álltam,a babakocsit félre toltam,a két évesem ott állt mellette. Nem voltak sokan,majdnem mellettem voltak a gyerekek. Előttem egy néni várakozott,az előtte levő már végzett,mikor oda furakodott egy öregasszony, de aki előttem volt,nem hagyta magát,gyorsan beadta a csekkjeit. Én kértem az előttem levőt,hogy álljon úgy,hogy a vénasszony ne tudjon elém állni- persze az előttem levőnek esze ágában sem volt előre engedni a vén csotrogány! A vénség mondta,hogy siet,gyorsan befizetné a csekket. Én meg mondtam,hogy megbocsásson,de két gyerekkel vagyok! Erre az (bocs,de ezeket semminek nem tartom!): Annak idején nem mondták,hogy gyerekkel vannak!

Én: annak idején a vénasszonyok sem panaszkodtak!


Rosszindulatból soha nem fogynak ki az emberek!


20-on x hetes kismama (3. gyerek,már látszott rendesen a pocak) áll az orvosi rendelőben,a 2 éves lányával.Az orvos késik, csak magnéziumot íratna ki,de miután megérkezik a doki is vár türelmesen. Előtte pár idősebb ember vár. Kicsit később bebaktat egy vén k-rva. Megáll az ajtóhoz közel, hellyel kínálják az ott várakozók,de nem ül le,mert "siet,csak gyógyszert írat ki" Erre megszólal a kismama,aki a két évesével vár,hogy üljön csak le nyugodtan,Ő is csak gyógyszert írat ki! A vénasszony iszonyat szúrós tekintettel nézett a kismamára,de amint ki nyílt az ajtó,már be is ment! Ha ez még nem lett volna elég,miután végzett az öreg k-rva,meglökte a kismamát,és még fel is akarta pofozni,úgy lett lefogva,úgy,hogy ekkor már a kezében volt a két éves lánya!

2012. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!