Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mért van ennyi rosszindulatú...

Mért van ennyi rosszindulatú ember? Mért kell lehurrogni azokat, akik császárral szeretnének szülni, mert betegek?

Figyelt kérdés

Mért kell lehurrogni egy olyan embert aki segítséget kérni jött ide?Konkrétan erről a kérdésről beszélek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Nagyon felháborít, ahogy egypár ember nekitámad a kérdezőnek, pl azért mert ő 13 hónapja próbálkozik és nem jött neki össze a baba!meg h milyen anya lesz belőle, mert nem akar természetesen szülni, mivel pszihikailag beteg!

Persze, tisztelet a kivételeknek, akik próbáltak neki segíteni, és nem nekitámadni!


2011. febr. 4. 18:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%

Ne hallgass rájuk. Nagyon sok itt az ostoba ember, aki csak fikázni tud másokat. Én is császárral szeretnék szülni, és nem csak azért, mert másképp nem is tudnék betegség miatt, hanem mert nem szeretnék kitágulni nagyon odalent. Ez van. A sok hülyére meg ne figyelj!

Sokan jönnek itt az emberi álszentséggel, hogy az nem természetes, stb. Kit érdekel? Egy ujjamon meg tudom számolni, hogy mi az ami természetes a mai világban.

Hogy milyen anya leszel, ha császárral szülsz? Senkinek nincs joga hozzá, hogy ezt mondja, hisz nem is ismer! Csak a közeli hozzátartozóid tudják ezt megmondani, nem egy gép előtt ülő kocka!

2011. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem olvastam el a válaszokat, de szerintem azért, mert ez így egy eléggé provokatív kérdés. Nem hiszem, hogy fel kellene húznod magad, kell negatív válaszokra is számítani.

Amúgy szerintem minden doki (tisztelet a kivételnek) megfelelő ellenszolgáltatásért elvállalja.

Akinek meg 13 hónapja nem jön össze lehet kissé bekattant, lehet te vagy én is így lennénk hasonló szituban.

2011. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%

Durva leszek de megpróbálom más szemszögből nézni. Azért mondhatják, mert a szülés a legtermészetesebb dolog a világon. Aki erre képtelen lelkileg, az hogy akarhat felnevelni egy gyereket? Vagy még azért, mert aki beteg agyilag, az ne szaporodjon.

Hozzáteszem, nekem nem ez az álláspontom, de azért van benne valami, nem lehet? Ez egy olyan kérdés, amire mások előtt azt mondja az ember, amit beleneveltek, hogy emberséges legyen és toleráns másokkal, el kell mindenkit fogadni, stb..., de, sokan, ha azt az igazságot kell mondani, amit a zsigereiben érez, már nem ezt mondaná.

Sokak könyörtelenek, magas lóról beszélnek azokkal, akiknek gondjuk van, és mehet az ujjal mutogatás, holott más téren meg nekik van gondjuk, csak az olyankor el van felejtve, ha mást lehet fikázni. Más szemében a szálkát....

2011. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%

Első vagyok. Te fogsz szenvedni, vajúdni a gyerekkel, épp ezért ne hagyd, hogy bántsanak olyanok, akik még gyerekvállalás közelében sincsenek, csak papolnak itt minden b@romságot!

Semmi baja nem lesz a babának sem, sok olyat hallottam, hogy nem tesz jót neki, ha császáros. Ez egy nagy f@szság, már bocsánat.

Ami pedig a linkelt kérdésedre lenne a válasz: nos, sajnos nem tudom biztosan, hol találhatsz ilyen orvost, de nőgyógyásznál, magánklinikáknál érdeklődhetsz. Lehet kérni a császárt, de ha nem indokolt, jócskán rá kell fizetni.

2011. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%
A legtermészetesebb dolog a világon a tiszta levegő, az egészséges étel, az egészséges életmód. Nos, nincs tiszta levegő, ételünk többsége rákot okoz, mindenki stresszel. Egy ilyen természetellenes világban úgy szülsz, ahogy akarsz. Az, hogy lélekben nem birkózol meg a szülés fájdalmával, nos szerintem nem elítélendő. Attól még lehetsz jó anya. A szülés módja nem feltétele a jó anyaságnak.
2011. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én még nem vagyok terhes, de amit belinkeltem kérdezőt, nagyon felháborít h, ennyire h tudnak lehurrogni másokat!Hogy valaki támaszt, és segítséget várna itt, és akkor csak lehurrogják!Pedig ő is lesz olyan jó anya, mint én vagy aki természetesen szül vagy bárki más!
2011. febr. 4. 19:30
 7/27 anonim ***** válasza:

Rettenetesen féltem a szüléstől, és mivel borzasztóan megviselt az első, a másodiktól egyenesen rettegtem!!!!

De az jó volt, és így visszaemlékezve az első is.

Ekkora ajándékért cserébe illik adni valamit, de ez mindenkinek a saját bennsőjéből kell érezze, ha mást érez, akkor annak az a normális.

Amúgy fájdalomcsillapítást akartam kérni, de valahogy egyiknél sem jött össze, ez egy hosszú történet.Az első szülés olyan volt, hogy hónapokig elalvás előtt csak az járt a fejemben, nagy trauma volt. Ebből a szempontból nézve tán jó lett volna, ha császároznak, de nem akartam volna mégsem, én attól kevesebbnek érezném magam.

2011. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%

19:25os

ennel szebben meg sem lehetett volna fogalmazni...innentol kezdve le is lehet zarni a temat mert egy ilyen valasz utan barki barmit mond az mar csak tehetetlensegeben probal feleslegesen gyozkodni

2011. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

Én pont az általatok negatívnak tartott oldalt képviselem, úgyhogy leírom hogy én miért gondolkodom úgy ahogy.

Nem akarok gyereket sem most, sem soha, és ennek elég sok oka van. Az egyik ezek közül, hogy nem akarom feláldozni a testemet, nem akarom, hogy tönkremenjen az alakom. Természetesen rengetegen megszólnak ezért, kapom az olyan mocskolódásokat, hogy akkor nem vagyok nő stb... Namármost, ha engem a gyerekpártiak lefikáznak azért, mert én féltem az alakomat, elég álszent dolognak tartom a császárt kizárólag azért, mert az illető nem akar kitágulni. Ugye értitek...

Szerintem a gyermekvállaláshoz és az anyasághoz hozzátartozik a szülés és az azzal járó fájdalmak, elég gáznak tartom, hogy a mai világban a nők lusták szülni, és csak úgy kiszedik belőlük a gyereket. Persze ha muszáj az más kérdés, de egyre elterjedtebb indokolatlanul császározni.

A pszichés betegségről meg csak annyit, hogy aki beteg, az minek akar gyereket? Szerintetek alkalmas anyaszerepre az, aki önmagával sincs tisztában?

2011. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Utolsó!Attól h valaki beteg még lehet jó anya!!!!!!!!!!!!!!!!és ahogy egyik bejegyző írta, nem attól lesz valaki jó-rossza anya h természetesen szül és attól sem lesz rossz-jó anya ha császárral!

És arról h pszihésen beteg nem tehet, kezeléssel pedig kordában lehet tartani!Ettől még feltud nevelni egy gyereket!

2011. febr. 4. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!