Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák, nektek nincs...

Kedves anyukák, nektek nincs elegetek néha a terhesség során bekövetkezett visszafordíthatatlan testi változásokból?

Figyelt kérdés

Amikor itt a nyár, a jóidő mindenki csini vékony, te pedig tudod hogy valószínű sose leszel már olyan bár sokat teszel a dologért? Én tegnap valósággal síró rohamot kaptam amikor fürdőruhát próbáltam szerezni (mivel végre el tudunk menni a férjemmel egy strandra).

Visszafogytam eredeti súlyomra, sőt, sportolok, tornázok, futok, ami egyébként jó hatású mert az összes feszültséget kimozgom magamból, de el vagyok keseredve hogy megint egy törölközőben fogok szégyenkezni a parton. A férjem szeret, tudom, és meg is dícsér hogy nem hagyom annyiban a dolgokat 3 gyerek után se (a fizikai változásokat értem) de azért látom hogy csini nőket megnéz (hát nyilván, ez nem is meglepő).

A hasam striás lett, a mellem sehogy se áll 3 szopi után. Ezeken sehogy nem tudok már változtatni. Ránézek a 3 gyerekemre, és tudom, értük megérte, de akkor is rossz érzés. Másra nem jön rá az elégedetlenség mostanság?


2012. máj. 26. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

azért a hormonok is szórakoznak ilyenkor

azért ugye nem gondoltad komolyan ezt hogy attól hogy a férjed más nőket megnéz, ami természetes dolog hiszen férfiból van,.. nem azért nézi meg mert te nem tetszel neki..azért mi is megnézzük a jópasikat valljuk be :-)

3 gyerkőc után meg adott hogy nem nézhetsz ki úgy mint tini korodban,szerintem sok anyuka példát vehetne hogy ennyit adsz magadra, ez nagyon követendő példa.


rossz érzés, de ne agyalj ezen, nyugodtan csak sportolj tovább magad miatt, ne mások miatt, pláne ha te jól is érzed magad emiatt.


magamról meg inkább nem is beszélek, én meg elviselhetetlenül bőgő masina lettem mióta terhes vagyok, semmi se jó ..


na hát mi rajtunk nehéz kiigazodni


csak nyugi ez ezzel jár, na meg a korral.,


fel a fejjel !


17 hetes kismama

2012. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én mondjuk nem nézem meg a jó pasikat :)) De biztos extra eset vagyoK:))

Az oké hogy nem leszek tini már:) de mások velem egykorúan x babával (most az mindegy hogy 1,2 vagy 3) alig csinálnak valamit és olyan szerencsés típusok mondjuk hogy szépek csinosak maradnak.

Az én esetemben meg nem látszik a befektetett munka, úgy néz ki mintha le se ejteném hogy nézek ki...

Azért köszi a soraidat:)

2012. máj. 26. 16:43
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Mi az hogy??? Nekem egy dolog,hogy az amúgy sem hatalmas cickóim még lógnak is,bár ezt egy jó bikini felsővel lehet korrigálni látszatra,de hogy kötényem lett.... A csíkok nem is zavarnak,azok tudom,hogy egy idő után szépen elhalványodnak,de a kinyúlt bőrön nem tudom magam túl tenni! Még itthon sem viselek bikinit,vagy más olyat,amiből kilátszik a hasam... Én irigykedve nézem azokat az anyukákat,akiken meg sem látszik,hogy gyermekük van!


Bár pont nekünk nem kellene szégyenkezni,hiszen a sok "tini vonalakkal" megáldott nő (nem az anyukákra gondolok!!) kismiska hozzánk képest,és büszkének kellene magunkra lenni!!


Üdv: 3 lányos

2012. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én a hasamat utálom, de nagyon. Jobban gyűlölöm, mint a striáimat, pedig van belőlük éppen elég, és nem csak a hasamon, hanem a combomon is. De a hasam egy katasztrófa, nagyon megnyúlt rajta a bőr. Négy éve gyűjtök a hasplasztikámra, de csak nem akar összejönni rá a pénz :S TB-re meg sajnos nem tudom megcsináltatni, mert öt kilóval kevesebbet híztam terhesen, mint "kellett volna". Ha ezt tudom, megettem volna napi plusz két melegszendvicset esténként, és nem lenne gondom.
2012. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4. ezt hogy érted? Van egy súlyhatár hogy mennyit "kellett" volna hízni ahhoz hogy tb-re megcsinálják? Én úgy tudtam eddig hogy bizonyos (nagy) BMI kell hozzá és annka nagy arányú csökkenése.
2012. máj. 26. 17:22
 6/17 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért,de erre én is kíváncsi vagyok!!

17 kg-ot híztam az utolsó terhesség alatt,szüléssel lement 7 kg,a 10 pedig mire 2 hónapos lett a lányom.



Üdv: 3 lányos

2012. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia! Átérzem én is a gondod, bár mondhatni, hogy szerencsés vagyok, nagyon gyorsan visszafogytam szülés után. De a hasam az nekem sem olyan, mint régen, bármit is csinálok. A köldökömnek eltűnt a „mélysége”, és ha lehajolok, úgy redőződik rajta a bőr, mint a csuda.

Ráadásul újabban naracsbőr-kezdeményeket vélek felfedezni a combomon, és olvastam, hogy ez hormonális is lehet, szóval nem mondom, hogy nyomtalanul elmúlt minden.


Azzal szoktam nyugtatgatni magam, hogy az „idő vasfoga” úgyis nyomot hagyna hamvas testemen, nem jobb, hogy nem értelmetlenül leszek egyre ráncosabb-puhább, hanem van „gyümölcse” is? :)


Olvastam egyszer valahol, hogy ezekre a problémákra egy megoldás van: a gyereket/gyerekeket szépen maga elé állítja az ember a strandon, és eltakarják a problémás területeket. :)

2012. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én betegség miatt híztam el (+35kg, de le is adtam már 25-t azóta),de a testi leírásod teljesen rámillik, pedig még gyerekeim sincsenek. Gondolhatod. De ideje önbizalmat pumpálnod magadba, mert nem élhetsz meg így mostantól minden nyarat életed végéig. A férjed sem nézné a csajokat melletted, ha lefoglalod strandlabdázással, úszással, nevetéssel, csókolózással, stb. Mosolyogj sokat, és élvezd az életet. Az igazi férfiaknak ez kell! Egy boldog nő, főleg aki általa boldog. Mások teste nem ilyen, naés? Megteszel mindent, amit tudsz, légy büszke magatokra!
2012. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, bocs, nem fogalmaztam érthetően. 5 kiló kellett volna még ahhoz, hogy olyan BMI-m legyen, amit már figyelembe vesznek.
2012. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Azt mondják, a nő akkor szép, ha szeretik. Az anyukák pedig szeretetből kapnak bőven, hiszen minél több gyereked van, annál több olyan személy vesz körül, aki feltétel nélkül (értsd: nem a külsőségek miatt) szeret téged.


Senki sem tökéletes. Talán csak az az újszülött az, akit születése után először a pocakodra tesznek. Valójában nem az a fontos, hogy hány kiló vagy, vagy éppen mennyi csík fut végig a hasadon. Akinek nincs gyereke, azon is fog az idő vasfoga. Senki sem marad örökké 20 éves, csak az, akinek az élete 20 évesen véget ér... Amíg 20 éves voltam, élveztem az elismerő tekinteteket a strandon, mondhatni, ezekért a tekintetekért jártam oda... Akkor ennek volt itt az ideje. Ma 30 éves vagyok, és ma már azt élvezem, hogy pancsolhatok a gyerekeimmel. Büszke vagyok rájuk, hiszen bennük él tovább mindaz a szépség, amit tőlem az idő lassan elvesz. Éppen ezért nem félek az idő múlásától, hiszen anyukának lenni csodálatos dolog. Kicsit csíkos a hasam? Na és! Rengeteg rafinált fürdőruhát lehet kapni, ami az előnyös testrészeimet hangsúlyozza ki. Amiben jól érzem magam, mert valójában ez a lényeg. És - bár már rég nem a hódítás a célom, hiszen már rég megtaláltam a páromat egy életre - stírák ide vagy oda, időnként még ma is sikerül bezsebelnem néhány elismerő pillantást a büfénél...

2012. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!