Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idos kortol hasznaltok...

Mennyi idos kortol hasznaltok BABA furdetot?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ö ha tusfürdöre gondolsz,akkor én 6hetes korátol!
2009. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 2hós korától.

9hós baba anyukája

2009. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen ,arra gondoltam. ajándékba kaptunk, csak nincs ráírva semmi konkrét. eddig Gabit használtunk. Koszi:)
2009. jún. 29. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a Gabit használjuk, amire az van írva, hogy 4 hónapos kortól, de mi már használjuk, ha úgy hozza kedvünk, a gyógyszertárival felváltva. (3 hónaposak vagyunk)
2009. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fürdető krémet használok még mindig és nagyon szeretem,a tusfürdők tele vannak vegyszerrel és allergizáló dolgokkal.sajnos volt hozzá szerencsém egy hétig vizsgáltak kiütésektől 2éve a bőrgyógyászaton..Úgyhogy nekem az egy éves fiam még mindig azzal fürdik és ha lehet jó sokáig azzal fog.mert az nem tartalmaz káros dolgokat és tuti nem lesz allergiás tőle.
2009. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!